Zera Khaibulaeva

Матуюча база під макіяж

Матуюча база під макіяж

Я продовжую знайомство з італійським брендом професійної декоративності косметики. І хочу познайомити Вас з чудовим матуючим засобом.

Я маю комбінований тип шкіри, під кінець дня маю жирний блиск на лобі . Тому протягом дня, якщо є макіяж, то прикладаю суху серветку і забираю зайвий блиск. Можу також освіжити макіяж пудрою.

А тут в мене тепер є матуюча база, яку я наношу перед нанесенням bb крему.

Упакування: картонна коробка у стилі бренду- чорна зі сріблом, стильно і мінімалістично.

В коробці туба з помпою обʼємом 50 мл.

Матуюча база під макіяж
Матуюча база під макіяж

Я користуюсь вже місяць і трохи витратила, тому при натисканні помпа іноді не видає засіб, але якщо пальцями вирівняти тубу, то проблема зникає і засіб добре виходить.

Консистенція прозора, густа, не тече. Має легкий косметичний аромат.

При нанесенні на шкіру одразу відчувається, як шкіра ніби покривається оксамитом, стає такою приємною на дотик і не жирною, засіб швидко поглинається. Наношу базу просто пальцями, можна в принципі і пензликом, я стараюсь наносити більше на місця, де буває жирний блиск.

База дуже гарно вирівнює тон обличчя, гарно лягає, гарно готує шкіру під макіяж.

База абсолютно не пересушує шріру, а навпаки, надає їй відчуття зволоження і мату вання водночас.

Завдяки цій базі у таку спеку, мій макіяж тримався набагато краще ніж без, тож мені сподобалось використання цього праймера.

Навіть, не наносячи тон, можна використовувати просто базу для вирівнювання шкіри.