Мої 10 помилок у догляді , які я вчасно зрозуміла

Мої 10 помилок у догляді , які я вчасно зрозуміла

Якби я зрозуміла такі очевидні речі швидше - багатьох наслідків сьогодні вдалося б уникнути 🙈

1. ВОЛОССЯ : лягати спати з мокрою головою 🤯

А вранці я не розуміла , чому на голові копиця сіна , яку згодом нереально вкласти. До того ж мокре волосся терлось до наволочки і викликало посічення нових волосин ...

2. Не обстригати кінчики вчасно, бо шкодувала довжину 🤪

А потім волосини розсікались ще більше , і потрібно було в результати зістригати ще більше довжини 😭 Крім того , кінчики виглядали як сіно , а волосся візуально зовсім не густим

3. Лягати спати з макіяжем після тусовок 😀

Оце справді був завал , коли тобі просто лінь вмитись після активної тусовки і ти обираєш піти спати з макіяжем . А на ранок - висипання , збільшені пори та глибші зморшки ....

4.Неправильне гоління проти росту волосся 😭

Тут просто без коментарів - помилка більшості юних дівчат, наслідки якої залишаються надовго 🤔

5. Мало зволоження...

І мова не лише про обличчя , а й про тіло , яке в сухих кліматичних умовах нашої місцевості дуже швидко відчуває наслідки нестачі зволоження

6. Розчісування мокрого волосся або надмірне стирання рушником аж до стану "насухо"😱

Оце справжня біль для шевелюри, коли кутикула розтирається рушником. А ще інша біль - ходіння з мокрим рушником на голові годину часу - ідеальне середовище для розмноження грибків 😢

7. Видавлювання прищів 🫣

Про це би написати окрему книгу і ввести її обовʼязковою програмою у шкільний курс для всіх підлітків . Можна навіть замість фізики чи геометрії 😀

8.Відсутність СПФ у щоденному догляді

І мова не лише про літо ...

9.Дорого не означає якісно або Не все те золото , що ближчить 🧐

В епоху , коли все навколо може стати трендовим , незважаючи на якість , потрібно бути дуже уважним та не завжди вестись на назву бренду чи високу ціну, адже це зовсім не означає , що продукт підійде саме тобі ‼️

10. Вся краса зовнішня залежить від краси внутрішньої , а ще більше - від стану здоровʼя!

Це би написати великими буквами і вивчити напамʼять кожній дівчині. Все наше харчування , звички , сон , настрій , емоційний стан завжди відобразиться на нашій зовнішності. Тому вибір способу життя та , як результат , зовнішній вигляд ЛИШЕ В РУКАХ КОЖНОЇ З НАС!

Любімо себе ❤️