Шатилова Алена

#Beautystudymakeupclub

#Beautystudymakeupclub

Що я не робила 10-15 років тому, а потрібно було б:

  1. Банально, але змивати макіяж перед сном 🤦‍♀️. Бо іноді я нехтувала цим правилом, думала, що ж тут такого, за 1 день нічого не буде… але зараз це прям обов’язкове правило.
  2. Використовуй тонік/тонер після вмивання - бо він не тільки видаляє залишки забруднень, але також освіжає шкіру та відновлює її правильний pH 🙌
  3. Використовувати крем під очі, коли тобі 23++. Ця зона дуже тоненька та делікатна, тому з нею потрібно дуже обережно поводитися. І не використовувати крем для обличчя в зоні під очі - бо вони більш щільніші по текстурі, і можуть провокувати подразнення очей. Тож краще використовувати легкі зволожуючі крема навколо очей 😊
  4. В мене веснянки - і для мене обов’язковим правилом є використання СПФ захисту. Але я почала розуміти і користуватися тільки рік тому. Тож краще вберегти і захистити шкіру від негативного впливу сонячного випромінювання ☀️
  5. Не малюй графічні, темні, чіткі брови - це додає віку, важкості у погляді 👵.
  6. Якщо хочеш, щоб твої тіні протрималися увесь день - використовуй базу під тіні або кремові тіні. Так і насиченість буде чудова і стійкість 😍
  7. Якщо хочеш нафарбувати вуста червоною помадою 💄- обов’язковим правилом потрібно зробити ідеально рівни тон обличчя і замаскувати усі прищі. Бо червоний колір підсилює колір прищика і вони стають ще більше помітними
  8. Усі кремові текстури фіксуй пудрою для стійкості ☺️.
  9. Підбирати тон потрібно по кольору шиї, а не по відтінку на руці)
  10. Використовуй пензлики для тона, пудри, в макіяжі очей і губ - так зекономиш час, та і виглядати макіяж твій буде набагато краще, чим будеш використовувати пальчики, пуховки та аплікатори для тіней.

Ще є багато нюансів, про які я б хотіла знати раніше))

Але ці - прям писала в потоці.

А яке для вас правило стало відкриттям?