lido444ka

#beautystudymakeupclub

#beautystudymakeupclub

привіт, красуні! 💖 я хоч і молода, але починала користуватись косметикою ще в далекому 2016 році. тоді хоч і були класні блогерки, але з бюджетною косметикою було не так вже й просто. ось 10 уроків краси, які я засвоїла на власному досвіді:

1. наносити SPF завжди. раніше я використовувала його тільки для того, щоб не обгоріти на пляжі 🥲 чудово, що зараз так багато про це кажуть в соцмережах.

2. обов'язково використовувати кондиціонер/бальзам для волосся. 💇‍♀️ постійно страждала від сплутаності та сухості волосся, і тільки після першого кольорового фарбування я прозріла!

3. користуватись якісними гребінцями. перехід на Tangle Teezer був life-changing моментом 😁

4. використовувати сироватки з ніацинамідами. вони вирівнюють тон шкіри та зменшують кількість висипів.

5. обов’язково наносити термозахист для волосся. тут все зрозуміло 🤗

6. підбирати рум'яна, помади, тіні під свій кольоротип. 🎨 раніше любила теплі рижо-коричневі відтінки, хоча в мене холодний тон шкіри. навіть коричнева туш та підводка виглядають ніжніше на світлій шкірі!

7. для прикореневого об'єму використовувати спрей/пудру/сухий шампунь. 💆‍♀️ це працює, і волосся виглядає краще.

8. фарбувати вії фарбою. мені не подобається ламінування або нарощення, тому це бюджетний спосіб виглядати круто без мейку 💅🏻

9. використовувати скраб для шкіри голови. особливо для жирної шкіри — це просто must-have 🌟

10. не обов’язково перекривати "недосконалу" шкіру щільним матовим тональним. середнє покриття виглядає природніше і краще 🌿

і найголовніше: любіть себе такою, як ви є! 🥰 навіть без мейку та укладки, у звичайній домашній футболці. нехай косметика буде для вас джерелом радості та способом створювати новий образ, а не вимушеною мірою через невпевненість 💖