Viktoria_Ilnytska

Мій перший рік з Makeup Club

Мій перший рік з Makeup Club
Мій перший рік з Makeup Club

Вітаю усіх учасників, нашої мега великої бʼюті родини☺️

Сьогодні буде пост подяк. Сьогодні рівно рік як я створила перший допис у клубі, рік як я почала знайомитись з тим, як тут все влаштовано і як все працює. Таким був мій перший допис:

https://club.makeup.com.ua/post/18621/

Памʼятаю свій перший подарунковий бокс для тестування, щастю не було меж💫 Хотілося максимально якісно описати про кожен продукт. У цьому мені допомогли дописи вже досвідчених дівчат, на які я хотіла рівнятися😍 Це мені давало більше натхнення та бажання створювати споживчий контент☺️ І чесно, я дуже переживала, але ваша підтримка, теплі коментарі та вподобайки, мене ще більше заохочували. Я дуже вдячна вам за цю цінну для мене віддачу🫶🏻 Тут я здобула нових бʼюті подруг і відчуття ментального відпочинку🙌🏼

Проглядаючи свій шлях в дописах, я бачу як вони візуально та наповнено змінювались і з кожним разом - все краще, гарніше та якісніше. Так, у ці дії вкладається багато часу, багато додаткових рухів.., але я кайфую від процесу і потім, від результату😍 Це дуже хороша база для ведення блогу, початок smm діяльності, предметної зйомки, що хочете.. І це неймовірний досвід.

Звичайно ж хочу подякувати нашому MAKEUP Club , команда якого розробила та запустила цю платформу краси; велика подяка за постійні розіграші, креативні челенджі та щедрі подарунки🎁 З вами я пізнала багато цікавих та якісних продуктів, особливо від українських виробників☺️

Чого варті ідеї та онлайн тематичні дописи, які пропонують дівчата😍 Назавжди в памʼяті залишиться наша онлайн вечірка з нагоди святкування річниці нашого makeup club💫

Дівчата ви усі як велика родина на відстані, яка несе у цей світ красу та багато цінної інформації. Ваш ентузіазм і бажання ділитися своїми порадами, досвідом та ідеями роблять нашу спільноту надзвичайно цінною і цікавою🫶🏻

Дякую вам💗