Vik_Sem

Чи необхідний тонік для обличчя?

Чи необхідний тонік для обличчя?

Одним із обов'язкових етапів у догляді за шкірою для мене є використання тоніка. Без нього обличчя ніби недостатньо чисте, навіть якщо перед цим я користувалася засобом для чищення. Та й почуття свіжості мені дає лише тонік.

З брендом LUNNITSA я тільки почала знайомитись і обрала для себе Зволожуючий тонік Hydra з гіалуроном та зеленим чаєм.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД:

Тонік знаходиться у високій пляшечці з білого глянцевого пластику, об’ємом 150 мл. Привертає увагу кришечка гвинтового типу, оздоблена деревом, виглядає це дуже естетично. Кришечка повністю знімається, дозатор видає достатньо продукту, зручно наносити як на ватний диск, так і на долоню.

Етикетка біла з голубою смужкою та графічними зображеннями листя зеленого чаю. Виглядає дуже стильно.

Аромат натуральний, трав'яний запах залишає відчуття свіжості та комфорту.

Чи необхідний тонік для обличчя?
Чи необхідний тонік для обличчя?
Чи необхідний тонік для обличчя?

AQUA, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, TREHALOSE, UREA, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PANTHENOL, SERINE, PENTYLENE GLYCOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PARFUM LYL GLYCOL, SODIUM HYALURONATE , PULLULAN, DISODIUM PHOSPHATE, POTASSIUM PHOSPHATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ:

  • Трегалоза – перешкоджає втраті вологи, пом'якшує шкіру, зменшує лущення та допомагає зберегти пружність.
  • .Гліцерин – натуральний зволожувач, робить шкіру м'якою та еластичною. Живить шкіру і бореться з першими зморшками.
  • Серін – оберігає шкіру від подразнень та внутрішніх процесів передчасного старіння. Бере участь у процесах вироблення колагену.
  • Низькомолекулярна гіалуронова кислота – ефективно утримує вологу всередині клітин, позбавляючи сухості, лущення та відчуття стягнутості.
  • Сечовина – природний ексфоліант, який допомагає зберегти м'яку шкіру, стимулює її природне оновлення. Зволожує, забезпечує баланс вологи у клітинах.
  • Пуллулан  – чудово посилює пружність шкіри, покращує її текстуру, створює ліфтинг-ефект, посилює захисні функції, зволожує та запобігає передчасному старінню.
  • Екстракт Зеленого чаю — має антиоксидантні та протизапальні властивості. Незамінний помічник у боротьбі з висипаннями та жирним блиском. Запобігає почервонінню.
  • Пантенол - нормалізує клітинний метаболізм, збільшує щільність колагенових волокон та прискорює процес регенерації.

Моя шкіра: 30+, комбінованого типу, з першими ознаками в'янення.

При застосуванні тоніка я змочую ватний диск і проходжу ним масажними лініями від центру обличчя до периферії рухами, що протирають без натиску.

Відчуваю при цьому легку прохолоду, особливо приємну в спеку року і при сухому повітрі.

Від тоніка я чекаю, насамперед, усунення стягнутості після вмивання та зволоження.

У цьому плані тонік Lunnitsa Hydra мені сподобався.

Він усуває відчуття дискомфорту на етапі між очищенням та нанесенням крему.

Я відчуваю, що шкіра стає набагато зволоженішою і внаслідок чого пом'якшеною. Хоча цього зволоження недостатньо для «можу обійтися без крему».

Ні, тонік хороший саме на етапі до нанесення наступного догляду.

Зі шкіри тонік випаровується швидко, липкості та плівки після себе не залишає.

Якогось подразнення, печіння, алергічної реакції засіб не викликав.

ПІДСУМОК:

Для мене Зволожуючий тонік Hydra від бренду LUNNITSA з гіалуроном та зеленим чаєм виявився базовим продуктом, який ідеально підійшов під мій тип шкіри та мій запит, зволоження та підготовка шкіри для подальшого догляду.

Витрата у нього невелика: за три тижні використання пішла приблизно одна шоста частина від загального обсягу.

РЕКОМЕНДУЮ