Мотиженець Тетяна

Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.

Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.

Усім привіт🍒
Поділюся з вами своєю імпульсивною покупкою, яка виявилася не тільки гарненькою візуально, а і дієвою.
Парфумований гель-пілінг для душу Energy of Vitamins Perfumed Peeling Gel Good Girl💄
Пакування: дуже миленька і така вичурна пляшечка з блистівками. Хоч і на вигляд добротно, вона вся із пластику. Хоча носик у процесі використання не полущився. Такщо ✅ Для романтичної панянки.
Гель: це суміш із дрібними синтетичними частиночками, їх багато, вони делікатні. Консистенція густа, колір рожевий.
Ефект: мені дуже подобаються відчуття під час використання. Дуже ніжно але дієво. Приємно наносити, гарно розподіляється по вологій шкірі. Ніякого царапання, печіння. Наношу просо руками, брати на губку - втрачається сенс пілінгу. Шкіра ніжна, чиста і ароматна.
Розхід середній. Нюанс, що він часточок трішки забувається носик і зменшується просвіт, що впливає на кількість гелю, який видавлюється. Доводиться періодично чистити. Але це несуттєвий нюанс.
Аромат: 🌸до сьогоднішнього дня він мені пахнув просто приємно і солодко. Дуже дівчачий аромат, така цукерочка))) Але не приторний і тошнотворний, а по благородному солоденький.
Але...пишучи допис, я прочитала на етикетці, що там присутня півонія і да, тепер я відчуваю в ньому щось від цієї ароматної квітки)
🍭
На шкірі аромат трішки залишається після миття. Приємний, огортаючий. Мені подобається. Засобом задоволена, що дія, що пакування, що аромат. Тому раджу.

Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.
Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.
Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.
Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.
Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.
Good girl)) гель-пілінг для справжньої панянки.