Viktoria_Ilnytska

Empty bottles

Empty bottles

Привіт красуні🤍

Ділюсь з вами швиденько описом топ засобів які мені підійшли і які я планую повторити🙌🏼

Цього спрею, обʼємом 45мл вистачило мені на цілих пів року🙌🏼

Збагачений молочним протеїном і протеїном пшениці, який миттєво повертає волоссю м'якість і не потребує змивання.

Аромат ніби ягідний мілкшейк, дуже приємний… Активні інгредієнти спрею: живлять сухе волосся, надають волоссю м'якість і гладкість, зміцнюють волосся, роблять волосся ароматним і не обтяжують його. Підходить для тонкого і всіх типів волосся✨

10/10

З цього мусу в старших класах почався мій догляд за обличчям. Як косметолог прописала. Вистачило мені його трохи більше ніж на пів року. Він економний та чудово справляється зі своєю задачею. Точно підійде власницям комбі та жирній шкірі. Аромат добре відчувається, для когось може здатися різким, але як на мене - досить приємний.

10/10

Дану сироватку купувала вдруге. Це супер потужний засіб в плані живлення, надання тонусу, зменшення мімічних мілких зморшок на шкірі обличчя, освітлює шкіру. Вистачає на пів року точно🙌🏼

10/10

Засіб захищає волосся від впливу високих температур та УФ випромінювання, повертає йому блиск, нейтралізує пухнастість, сприяє легкому розчісуванню та підтримує укладку волосся на довший час. Має кремоподібну консистенцію та приємний аромат. Волосся стає еластичним, стійким до пошкоджень та помітно більш зволоженим. Вистачило на пів року.

10/10

Про неї я писала тут після місяця користування

https://club.makeup.com.ua/post/44001/

Багата на поживні компоненти, як бакучіол, ніацинамід, екстракт зеленого чаю, вітамін Е, алантоїн та пантенол. Вона гарно живить та зволожує шкіру, так, що навіть можна не наносити крем. Вистачило на 3,5 місяці🙌🏼

10/10