Hurska🩷

Скарб - Mela B3

Скарб -  Mela B3

Привіт красуньки 💃

Хочу поділитися своєю щирою рекомендацією - Очищувальним гелем -мікропілінгом, що сприяє вирівнюванню тону та надання сяяння шкірі La Roche Posay Mela B3 Clarifying Unifying Micro-Peeling Gel😍

Вже багато років я страждаю від периорального дерматиту на обличчі, який дуже сильно впливав на мою самооцінку. При зверненні до лікаря дерматолог пропонувала гормональні мазі на які я не захотіла погоджуватись.

Якраз так співпало що коли я була в пошуку нового засобу для вмивання la roche якраз випустив нову лінійку для шкіри схильної до пігментації Mela B3, де головними активними речовинами є мелазил та ніацинамід.

"Мелазил – новий запатентований активний інгредієнт, результат 18 років досліджень – для ефективної протидії та запобігання гіперпігментації шкіри як ніколи раніше*. Мелазил затримує надлишок меланіну, таким чином запобігаючи його проявам на шкірі. Це забезпечує високу ефективність проти пігментації, підтверджену клінічними дослідженнями.Гель для очищення шкіри з пігментними та постакне плямами з вмістом інноваційної молекули Мелазил, РНА-кислотою та Ніацинамідом (Вітаміном В3). Ніжно очищує та миттєво візуально розгладжує текстуру шкіри. Містить Термальну Воду Ля Рош-Позе. Через 4 тижні тон шкіри виглядає більш рівномірним, пігментні плями стають менш помітними" 🙀

Я люблю та давно користуюся продукцією la roche тому без вагань купила новий засіб тим паче, що він ідеально підходив під проблему моєї шкіри 🫠

Цим гелем я користуюся спочатку червня місяця. Часу пройшло достатньо щоб об'єктивно подивитися на цей гель - я просто в захваті! Він ідеально підійшов для моєї чутливої, комбінованої шкіри з периоральним дерматитом, абсолютно не сушить шкіру, не викликає дискомфорт, дійсно ефект мікропілінгу присутній тому, що шкіра стала гладесенькою, висипи, сліди постакне дуже швидко зникають, гель вирівнює шкіру обличчя, і саме головне заради чого я його купила - я майже позбулася пеорального дерматиту, я в шоці але це так. Пероральний дерматит дуже сильно впливав на мою самооцінку і я старалася замасковувати його тональними засобами, але зараз я спокійно можу ходити без тонального, моє обличчя більше не червоніє. Цей гель коштує кожної копійки, я дуже рада, що la roche випустив такий дійсно робочий продукт. В комплексі для підтримання результату разом з гелем- мікропілінгом я використовую сироватку mela b3.

Аромат гелю приємний, цитрусовий.

Щиро рекомендую цей гель мікропілінг дівчатам які страждають від такої ж проблеми як і я ❤️