Vik_Sem

WISHLIST | Бюджетне маля з класним ефектом.

WISHLIST | Бюджетне маля з класним ефектом.

Сироватки WISHLIST моїй шкірі подобаються і підходять. Незважаючи на більш ніж бюджетну вартість, вони реально працюють та допомагають боротися саме з тими проблемами, з якими обіцяють.

У мене вже була сироватка з гіалуроновою кислотою, детальніше за посиланням:

https://club.makeup.com.ua/post/50170/

сироватка з центеллою, детальніше за посиланням:

https://club.makeup.com.ua/post/49463/

сироватка з вітаміном С та Е, детальніше за посиланням:

https://club.makeup.com.ua/post/49110/

Сьогодні ж йтиметься про флакончик з ніциамідом і цинком.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

  • СИРОВАТКА З НІАЦИНАМІДОМ ТА ЦИНКОМ WiSHLiST
  • ОБ'ЄМ - 30 мл
  • ВИРОБНИЦТВО - УКРАЇНА
  • ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ - 24 місяці / 3 місяці після відкриття

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Продається сироватка у невеликій яскравій коробці з усією потрібною інформацією. Всі флакони виконані в яскравому, молодіжному стилі та мінімалістичному дизайні , кожна сироватка лінійки відрізняються за кольором. Оформлення дуже яскраве, але приємне для очей.

За класикою, для таких засобів-кришечка з піпеткою, претензій до якості упаковки не виникло. Сама пляшечка зроблена з темного скла, така пляшечка добре захищає сироватку від сонячного світла.

Пляшечка з кришкою захищена невеликою прозорою наклейкою, що гарантує відсутність відкриття до потрапляння у ваше користування.

WISHLIST | Бюджетне маля з класним ефектом.
WISHLIST | Бюджетне маля з класним ефектом.

Цитата косметолога:

“Сироватка з ніацинамідом – це справжній еліксир для проблемної шкіри. Вона не тільки вирівнює тон і зменшує пори, але й сприяє швидкому загоєнню запалень.”

СКЛАД INCI Aqua, Niacinamide, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Copper PCA, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Trehalose, Urea, Serine, Xanthan Gum, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Caprylyl Glycol, Pullulan, Disodium Phosphate, Phenoxyethanol, Potassium Phosphate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid.

Активні інгредієнти:

  • Ніацинамід – 5% – нормалізує секрецію шкірного сала, зменшує розширені пори і освітлює пігментні плями.
  • Zinc PCA – прискорює регенерацію шкіри та зменшує запалення.
  • Copper PCA – має в’яжучі властивості та антимікробну дію, допомагаючи підтримувати чистоту шкіри.

Чому вона особлива?

  • Матує та Освітлює: Ніацинамід (вітамін B3) нормалізує секрецію шкірного сала, зменшує помітність розширених пор і освітлює пігментні плями.
  • Регенерація та Очищення: Цинк у складі прискорює процес регенерації шкіри і зменшує запалення, а мідь володіє в’яжучими властивостями та антимікробною дією.

Аромат:

У засобу немає ароматів взагалі і є тільки дуже легкий і майже невловимий косметичний аромат. Після нанесення продукту на шкіру запах ще присутній, але потім випаровується.

Консистенція сироватки рідка, текуча. Але при цьому це не вода. Крапля легко розтікається по поверхні обличчя. Треба встигати швидше розтерти та розподілити її по шкірі. Колір сироватки прозорий блакитного красивезного кольору з блакитними часточками. На шкірі пігменту не лишається, часточки на шкіри не відчуваються, не дряпають шкіру. Липкість після нанесення не відчувається, шкіра добре поглинає сироватку.

Догляд підбираю дуже ретельно та акуратно, щоб не пересушити шкіру та не спровокувати запалення.

Зараз при правильному догляді шкіра виглядає більш ніж гідно і розширені пори мене анітрохи не бентежать.

Нанесення:

Я наношу сироватку на чисту шкіру одразу після вмивання (якщо сильно поспішаю) і на підготовлену тоніком шкіру.

Звичайно, після тоніка ефект мені більше подобається, тому цей етап догляду краще не пропускати.

ЕФЕКТ:

Я дивуюся, як таке бюджетне маля може так стійко захищати шкіру від прищавої атаки.

У мене не буває багато запалень, але поодинокі бувають часто. А із сироваткою я про прищі практично забула: тон рівний, запалень немає, обличчя сяє і виглядає доглянутим.

Звичайно, решта догляду тут теж важлива, але без сироватки шкіра виглядає значно гірше, ніж разом з нею.

МІЙ ПІДСУМОК:

З сироватками цієї марки я однозначно продовжу знайомство, вони ефективні, не дивлячись на невисоку ціну.

Звичайно ж, ставлю їй найвищий бал і рекомендую до покупки!