OKazkova

Надійно, ніжно, натурально

Надійно, ніжно, натурально

Про своє захоплення дезодорантами Comex я вже розповідала. Із кожним новим ароматом знайомлюсь із великою цікавістю та залюбки ділюся враженнями. Нещодавно придбала дезодорант “Бавовна”, і вже ретельно його випробувала😏 Тож чи так само він гарний, як інші дезодоранти від Comex? Детальний огляд дивись далі👇

Паковання. Кульковий дезодорант об’ємом 50 мл з ніжним дизайном. Спереду назва, зі зворотного боку вся необхідна інформація: опис, спосіб застосування, умови зберігання, контакти виробника, склад та улюблені позначки про те, що засіб веганський і не тестується на тваринках💕

Виробник зазначає, що склад на 100% натуральний🌿

  • вода - розчинник
  • рослинний гліцерин - відповідає за зволоження шкіри
  • натуральні алюмокалієві галуни (Potassium alum) - забезпечують надійний захист від запаху БЕЗ закупорення пор та БЕЗ блокування виділення поту
  • пантенол - дарує шкірі заспокоєння та зволоження
  • ксантанова камідь - природний регулятор в’язкості, стабілізатор емульсії
  • гідрогенізована олія бавовни - пом’якшує та живить шкіру
  • органічний екстракт кокосу - зволожує та відновлює шкіру, насичує вітамінами
  • а також є рослинні консерванти і парфум

Консистенція. Прозора рідина, що вбирається повністю протягом 3-5 хвилин, в залежності від нанесеної кількості. Комфортно відчувається на шкірі. Слідів на одязі не залишає.

Аромат за описом виробника: “квітковий пудровий аромат, впевнений і сильний, але водночас тендітний та елегантний, доповнює квітковий коктейль бавовна, яка дарує терпку свіжість”. Для мене в ньому домінує приємна пудровість, що заграє з легкою свіжістю. Аромат зовсім ненав’язливий і надзвичайно ніжний. Він відчувається від пляшечки та в процесі нанесення, але потім майже непомітний на шкірі, з парфумами не конфліктує. Мені аромат дуже сподобався!

Ефективність. Бавовняний дезодорант вирушив зі мною у відпустку, і там він показав себе якнайкраще. У тривалій дорозі, під час довгих прогулянок, і в прохолоду, і в спеку - абсолютний захист від запаху поту. Задля власної впевненості, краще поновлювати дезодорант після активностей (типу тренувань). Та загалом він дуже круто справляється зі своїми обов’язками, дарує комфорт та впевненість🥰

Тож я вже втретє впевнилась у якості дезодорантів від Comex і щиро рекомендую придивитися до них!

А якщо цікаво, ось огляди інших дезодорантів від Comex:

Дякую за увагу🫶