Stassyababy

Огляд скрабу від Simple

Огляд скрабу від Simple

🧴 Основні характеристики:

  • Об'єм: 75 мл, якого вистачить надовго, тим паче я планую користуватися ним рідко.
  • Текстура: М’яка, приємна на дотик. Скраб створений на основі рисових мікрогранул, які делікатно відлущують верхній шар шкіри, не подразнюючи її.
  • Аромат: Ненав'язливий і приємний, що робить процес використання ще приємнішим.

💡 Ключові особливості скрабу:

  • Ефективне очищення: Скраб видаляє забруднення навіть з найглибших пор, роблячи шкіру чистою та свіжою, без зайвих зусиль.
  • Детокс-ефект: Очищає шкіру від токсинів, які накопичуються щодня, допомагаючи шкірі "дихати" і виглядати здоровішою.
  • Вирівнює тон: За рахунок мікрогранул з рису скраб делікатно вирівнює тон шкіри, роблячи її гладенькою та сяючою.
  • Пом'якшення та покращення текстури: Після використання шкіра стає м'якою на дотик, лущення зникають, а текстура помітно покращується.
  • Без подразнень: Скраб підходить для чутливої шкіри – м’яка формула працює ніжно, не викликаючи дискомфорту.
  • Веганська формула: Підходить для всіх, хто обирає засоби без компонентів тваринного походження.

📌 Склад скрабу від Simple – коротко про головне:

У скраба збалансований склад: перший компонент - Aqua, очищаючий кокосовий компонент Coco Glucoside, м'які ексфоліанти на основі рисових мікрогранул , що делікатно відлущують шкіру. Провітамін В5 і вітамін Е забезпечують пружність і відновлення шкіри, а мінеральне масло допомагає зберегти вологу. Засіб підходить для чутливої шкіри, збагачений корисними елементами та не містить агресивних речовин.

💆‍♀️ Як я використовую: Наношу скраб на вологе обличчя масажними рухами, ретельно змиваю водою, після чого закріплюю результат кремом.

✨ Загалом, скраб мені дуже сподобався! Він дбайливо очищує, залишаючи шкіру свіжою та гладенькою. Трохи пізніше поділюся фото "до" та "після".

Огляд скрабу від Simple