ANN_DI

"Гіалуроновий бум від Joko Blend: моя шкіра не була готова!"

"Гіалуроновий бум від Joko Blend: моя шкіра не була готова!"

Бренд Joko Blend випустив нову лінійку засобів для обличчя, і я, як справжня шанувальниця новинок, не змогла пройти повз.

До цього моменту я ніколи не використовувала повну лінійку засобів для догляду за шкірою – зазвичай усе було розкидано: одна пінка звідси, сироватка звідти. Але цього разу вирішила спробувати повністю довіритись одному бренду і подивитися, чи спрацює цей системний підхід.

І якщо вірити обіцянкам на етикетках, гіалуронова кислота в цих продуктах повинна зробити мою шкіру настільки зволоженою, що вона скаже мені "дякую".

Отже, ось що я придбала для тесту:

  1. Пінка для вмивання з гіалуроновою кислотою – ніжне очищення і старт для зволоження.
  2. Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою – справжній еліксир для втомленої шкіри.
  3. Зволожувальний тонер для обличчя з гіалуроновою кислотою – допоможе збалансувати і підготувати шкіру до подальшого догляду.
  4. Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою – завершальний штрих для максимального зволоження.
  5. Екстразволожувальна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою – ідеальний варіант для моментів, коли шкірі потрібно "підзарядитися".

Тепер залишилося лише перевірити, чи виправдає ця лінійка всі мої очікування! ❤️