Vik_Sem

Зволожувальний бальзам для губ "Кокос"

Зволожувальний бальзам для губ "Кокос"

Дівчата привіт, сьогодні на прогулянці я була з помічницею, ми ловили та намагались втримати тепле сонячне проміння і вирішили розповісти про мої враження від бальзаму для губ "Кокос" Superfood For Lips від бренду TINK.

Почалась осінь і наші губи ще більше потребують догляду. І саме в період, коли треба захистити губи від впливу зовнішнього серидовища, на допомогу приходить бальзам для губ.

Для себе я обрала бальзам для губ з ароматом кокосу. Пакування бальзаму дарує гарний настрій, цей кокосик на малюнку такий стиглий та соковитий, як і сам бальзаам. Він містить бджолиний віск, що запобігає процесам дегідратації та стимулює загоєння дрібних пошкоджень, разом з живильними оліями виноградних кісточок і жожоба зволожують губи та надають їм доглянутого виду.

Дуже зручне пакування бальзаму зі зручним аплікатором, який приємно розподіляє бальзам на губах навіть без дзеркала.

Зволожувальний бальзам для губ "Кокос"
Зволожувальний бальзам для губ "Кокос"
Зволожувальний бальзам для губ "Кокос"
Зволожувальний бальзам для губ "Кокос"

- активна формула з бджолиним воском, оліями виноградних кісточок і жожоба, вітаміном Е;

- ніжна текстура, що тане;

- приємний кокосовий аромат;

- легкий солодкий смак;

- зволожує та живить шкіру губ;

- забезпечує губам надійний захист від сухого вітру та низьких температур;

- підходить для щоденного використання.

Так, у складі є мінеральна олія, але вже доказано що, мінеральна олія підходить для чутливої шкіри, не псується в жаркому вологому кліматі і в косметичних засобах вона високоочищена.

У своєму догляді за губами, я намагають чергувати засоби як з мінеральними оліями так і органічними.

Бальзам дарує дуже приємний вологий фініш. На губах не заважає, приємно зволожує шкіру та досить довго тримається ніжний кокосовий аромат. Допомагає загоїти дрібні тріщинки та лущення.

Я задоволена цим бальзамом. Тому можу його сміливо рекомендувати))

Дівчата, а які аромати спробували вже ви?))