Stacessia🌈

Уособлення слова «натуральність»: дезодоранти-стіки від Weleda

Уособлення слова «натуральність»: дезодоранти-стіки від Weleda

Для себе обрала зелений стік з евкаліптом та перцевою м'ятою — і це справжнє відкриття!

Дезодорант тримається цілий день, приємно наноситься і дарує легкий, освіжаючий аромат, який не зникає до кінця дня.

Що важливо – ніякого запаху поту, лише відчуття чистоти та свіжості🤗

Текстура трохи нагадує бальзам для губ — легко наноситься і майже моментально тане на шкірі. Відчуття після цього, наче намастилася кремчиком — приємно і ніжно❤️

Уособлення слова «натуральність»: дезодоранти-стіки від Weleda
Уособлення слова «натуральність»: дезодоранти-стіки від Weleda

Інші аромати дезодорантів мені теж сподобались: рожевий має дуже ніжний аромат, який на шкірі справді розкривається квітками мімози, але він менш насичений, ніж евкаліптовий, лимон-бергамот — цитрусовий, свіженький аромат☺️

Коли тільки відкриваєш продукт — аромат важко відчути одразу, адже його трошки буде перебивати запах картонного упакування😅 Відчуття, наче нюхаєш нову книгу (таке мені теж подобається!!)

Але коли засіб тане на шкірі — все стає зрозуміло 🥰

Формула на 100% натуральна, не містить спирту та алюмінію, тому підходить навіть для чутливої шкіри. Дуже тішуся, що він не залишає плям на одязі і дбає про шкіру. Пакування також на висоті – стильне та зручне у використанні✨

Сам спосіб «добування» дезодоранту дещо незвичний, але після пари використань все стає зрозумілим 👌🏻

Досить антистресова штука😉

Після відкриття дезодоранту, краще брати його за нижню частину, адже кришечка дуже легко знімається🙀

*відео не супер естетичне, але хотіла передати власне суть використання (краще це робити на більш твердій поверхні)

Дуже задоволена цим досвідом і точно продовжу користуватися цією лінійкою.

Також, дуже хочу спробувати інші засоби цього бренду💚