Онищенко Марина

Бокс для волосся від Matrix

Бокс для волосся від Matrix

Дякую Makeup за можливість протестувати набір для волосся. До боксу входить:

  • Шампунь
  • Бальзам
  • Мультифункціональна олійка-сироватка
  • Спрей для волосся

Отже, мила волосся я вже двічі, і хочу поділитись враженнями окремо про кожен продукт.

Волосся у мене жирне біля коріння та сухе на кінчиках. Жирніє дуууже швидко, тож мити його доводиться раз на 2 дні. Постійно сушу волосся феном, тож мені важливо, щоб кінці не пересушувались ще більше. Тому завжди використовую олійки та термозахист.

Для фото "до" не мила волосся 3 дні, щоб краще показати результат. Сушила та вкладала волосся на фото "після" тільки феном (волосся від природи пряме).

Шампунь

Шампунь мені сподобався, оскільки він:

- приємно пахне (аромат тримається на волоссі не менше 6 годин)

- непогано піниться

- добре промиває волосся

- не викликав алергії та лупи

- досить економно використовується

З очищенням волосся він впорався на 5+. Промивала волосся двічі.

Бальзам

Бальзам мені теж припав до душі, так як він:

- теж приємно пахне

- зволожує кінчики та не обтяжує волосся

- надає блиску

- консистенція не надто рідка і не надто густа, якраз зручна для використання

В принципі, з таким бальзамом мені волосся на вигляд вже подобається, навіть без використання додатково масок чи олійок. Але, оскільки волосся у мене пошкоджене, пористе, тонке та ламке, то додатковий догляд використовую завжди.

Спрей

Без спрею з термозахистом я нізащо не підпущу фен до свого і так пошкодженого волосся) Зі спреєм 20 в 1 Matrix Total Results Miracle Creator моє волосся подружилось одразу. Я використовувала його перед тим, як сушити волосся, трішки підсушивши рушником. Великий плюс в тому, що спрей має термозахист та ще й виконує доглядові функції.

Як спрей діяв на моє волосся?

- Полегшив розчісування

- Не обтяжив волосся

- На вигляд волосся виглядає сяючим та доглянутим, сухі кінчики візуально не помітні, начебто трішки склеєні

...і так, запах спрейчику мені теж до вподоби)

Сироватка

Останній етап у догляді за волоссям. Мені сподобалось пакування, зручно використовувати піпетку та набирати невелику кількість продукту. Сироватка не обтяжує волосся, легко розподіляється, за два рази використання помітила, що моє волосся виглядає трішки більш доглянутим, ніж зазвичай (особливо у перший день після миття).

Усіма продуктами з боксу я повністю задоволена, маю бажання використовувати їх і надалі.

Бокс для волосся від Matrix
Бокс для волосся від Matrix
Бокс для волосся від Matrix
Бокс для волосся від Matrix
Бокс для волосся від Matrix
Бокс для волосся від Matrix
Бокс для волосся від Matrix

На передостанньому фото на руці шампунь, на останньому - бальзам.