ViKhur

Matcha Biome Oil-Free Calming Gel Moisturizer

Matcha Biome Oil-Free Calming Gel Moisturizer

Створений на основі чаю матча, повний вітамінів, поліфенолів та пробіотиків, він ефективно заспокоює, відновлює та відновлює шкірний бар'єр.

Створює захисний бар'єр, але в той же час бореться зі шкірним салом - рослинні інгредієнти мають ефект контролю шкірного сала, запобігаючи надмірній секреції шкірного сала і заспокоюючи почервонілу шкіру.

Matcha Biome – запатентований Heimish інгредієнт, що містить пробіотики, що походять із матчу – заспокоює та відновлює шкіру;

Біофермент з бактерій Lactobacillus - пробіотичний компонент, який зміцнює мікробіом шкіри та відновлює його баланс,

Ніацинамід – контролює надмірну жирність, висвітлює;

Екстракти зеленого чаю та центели пом'якшують, зменшують подразнення.

"Безмасляний" зволожуючий крем для зневодненої жирної шкіри, що потребує швидкого поповнення вологи. Без додавання мінерального та інших олій.

В мене шкіра нормального типу. Але більшість кремів мені заважкі, жирні. Хочеться після нанесення крему не чекати поки пройде відчуття липкості. Хоч він і гелеподібний, але розподіляється не так легко як здається.

Але цей гель мені сподобався. На початку є липкість, але хв. 10-15 і вона проходить. Гель повністю впитується і шкіра стає приємна, бархатиста на дотик.

Matcha Biome Oil-Free Calming Gel Moisturizer
Matcha Biome Oil-Free Calming Gel Moisturizer
Matcha Biome Oil-Free Calming Gel Moisturizer