ANN_DI

Joko Blend Aqua Glow – твоя зволожувальна магія з гіалуроновою кислотою

Joko Blend Aqua Glow – твоя зволожувальна магія з гіалуроновою кислотою

Якось після численних тестів гелів, мусів, тоніків і ще бог знає чого, я вирішила: настав час дати шанс чомусь новому, але простому. І ось одного дня до моїх рук потрапила піна для вмивання Joko Blend Aqua Glow з гіалуроновою кислотою.

Відразу зрозуміла: цей засіб точно заслуговує на увагу, адже почала відчувати ефект вже з першого застосування.

Joko Blend Aqua Glow – твоя зволожувальна магія з гіалуроновою кислотою

Просто казка! Стильний блакитний флакон з дозатором та зручним аплікатором для нанесення. Виглядає свіжо та мінімалістично, як ніби його створили спеціально для фото в Instagram. Плюс, оці всі "wow-ефекти" на упаковці – одразу заманюють випробувати.

Але головне, що дизайн практичний – нічого не протікає, нічого не розливається.

Єдиний мінус – деколи важко натискати, але що поробиш, краса вимагає зусиль.

О, тут можна зависнути надовго. В склад входить все те, про що мріяла ваша шкіра, коли питала: "А де моє зволоження?" Гіалуронова кислота з низькою молекулярною вагою проникає глибоко у шкіру, а фосфоліпіди з керамідами відновлюють захисний бар'єр. І головне — без сульфатів! Тому вам не потрібно турбуватися про сухість і подразнення.

  1. Гіалуронова кислота — в основі зволоження, яке проникає глибоко і надовго.
  2. Кераміди — для бар'єрної функції шкіри, відновлюють, як SPF після зимової засмаги.
  3. Фосфоліпіди — природні компоненти, які зміцнюють шкіру і зберігають вологу.
  4. Ніжний аромат — легкий, майже непомітний, але такий освіжаючий.
  5. Без сульфатів — важливий пункт для тих, хто цінує м'якість і захист шкіри.

Якщо коротко: я в захваті. Шкіра після вмивання настільки гладенька, що до неї хочеться торкатися знову і знову. Після двох тижнів регулярного використання моє обличчя стало значно свіжішим і більш зволоженим. Але, як я вже сказала, мінус є – натискати на кришку трохи незручно. Але то такі дрібниці, коли результат на обличчя, буквально! 🧡