Yana__matviets

Joly:Lab. Фарбуємо бровки вдома|Процес фарбування

Joly:Lab. Фарбуємо бровки вдома|Процес фарбування

Після корекції брів, використання шампуня-піни та розмітки форми білою пастою переходимо безпосередньо до фарбування

  • Creamy Color Brow & Lash темно-коричнева
  • Creamy Oxidant окислювач 1,8%
  • Recolor ремувер для видалення фарби
Joly:Lab. Фарбуємо бровки вдома|Процес фарбування
Joly:Lab. Фарбуємо бровки вдома|Процес фарбування
Joly:Lab. Фарбуємо бровки вдома|Процес фарбування

Фарба для брів та вій темно-коричнева представлена у зручному флаконі об'ємом 15 мл, кришечка гвинт і це неймовірно зручно для подальшого зберігання

Має кремову тестуру та не має різкого аромату

До складу входять олії аргани та жожоба, які делікатно діють на шкіру та волоски, не пересушуючи їх та надаючи природний блиск

При створенні формули експерти не додавали жодних агресивних компонентів, які можуть зашкодити шкіри

Окислювач 1,8%

Має зручне пакування об'ємом 50 мл

Має ніжну кремову консистенцію, також немає негативного аромату

Містить 1,8% пероксиду водню, який допомагає активувати пігменти кольору фарбі і забезпечити бездоганний та рівномірний тон.

Ремувер для видалення фарби

Має зручне павкування об'ємом 100 мл та дозатор помпу

Має рідку консистенцію і аромат вишеньки

Ремувер знімає барвник, дозволяє зробити ідеальний градієнт на початку брів. Засіб має дбайливу формулу, яка не подразнює шкіру навколо брів та не спричиняє дискомфорту.

Касторова олія прискорює ріст брів і перешкоджає їх випадінню.

Не містить агресивних кислот.

А ще цей герой врятував свілто-сірий велюровий пуфік!

Я фарбую маму сама у чорний колір і при фарбувані я ляпнула добряче фарбою. Звичайно фотографувати часу не було, 2 спонжика + ремувер і плями, як не було! Тому, якщо ви фарбуєте волосся вдома це надійний помічник, який при швидкому реагуванні стирає фарбу для волосся

Очистити шкіру та волоски за допомогою шампуню-піни.

Залишки піни зняти ватним диском, змоченим у воді.

За допомогою пасти для брів створити ескіз-форму.

Змішати фарбу з окислювачем 1,8% в неметалевій ємності.

Рекомендується використати 1 см фарби і відповідну пропорцію окислювача (1:1). Рівномірно нанести суміш на попередньо промальовану ескіз-форму, не виходячи за її межі.

Через 5-15 хвилин змити водою за допомогою ватного диска.

За потреби, використати ремувер для видалення фарби

Для стійкості фарбування на шкірі не рекомендовано використовувати засоби для зняття макіяжу, а також бажано відмовитися від косметичних засобів в зоні брів.

Ось такий результат ми бачимо

Одразу після/на наступний день

Одразу після фарбування брови були майже чорні, на наступний день волоски темпно коричневі. На шкірі фарба тримається декілька днів

Я дуже щаслива мати цілий арсенал Joly:Lab у себе, тому що розумію, що найблищим часом бровки буду завжди у порядку

п.с. плюс додаткових 10 хвилин зранку поспати, заміть малювати бровки.

А це дорогого коштує 🖤