kareenelll

Curaprox: догляд за зубами розділився на до і після:

Curaprox: догляд за зубами розділився на до і після:

Я давно бачила цей бренд на мейкапі і чула рекомендації від стоматологів, але думала: "ну чим вона відрізняється від щітки за 80 грн, для чого переплачувати?".

Але якось спонтанно я все ж таки її купила. І дійсно таке враження ніби догляд за зубами розділився на до і після.

Я мала багато щіток такої ж форми, але різних брендів і справді жодний такий бюджетний аналог не дотягував до щітки курапрокс. Здається ну щітка і щітка, яка може бути різниця? Але вона реально є: зубна щітка Curaprox Soft 1560

  • 🦷 Вона не супермʼяка і не жостка, якраз ідеальна середина. Знаю, що є мʼякші в цього бренду, але в мене не чутливі ясна, тому я не люблю дуже мʼякі.
  • 🦷 Зубки після неї чисті, гладенькі, немає нальоту, до речі, псуються менше за рахунок того, що вона добре вичищає навіть біля шийки зуба, де нальоту найбільше і він найплотніший.
  • 🦷 Є дууууже багато кольорів, я собі вибрала яскраву, дуже мені подобається це поєднання кольорів.
  • 🦷 Коли чищу тепер зуби іншою щіткою, то таке враження, що я не дочистила їх як треба

Я планую купити її знову і ще не один раз💙

Краще за неї чистить тільки електрична щітка oral b, але я часто забуваю її зарядити😅 ну і вона агресивніша, хоча зуби після неї ніби наполіровані🪥

*чомусь не можу знайти її на мейкапі, хоча раніше були, але також можна купляти в стоматолога, як я робила

Curaprox: догляд за зубами розділився на до і після:
Curaprox: догляд за зубами розділився на до і після: