ANN_DI

Маска для обличчя Joko Blend: гідрація в кожній молекулі

Маска для обличчя Joko Blend: гідрація в кожній молекулі

Третій засіб у моїй колекції від Joko Blend — екстразволожувальна маска. Після того, як я спробувала їхню пінку для вмивання та сироватку, моїм наступним кроком у догляді стало підживлення шкіри зволоженням. І я не розчарована!

Якщо ви шукаєте порятунок для втомленої та сухої шкіри — ця маска стане вашим новим б’юті-фаворитом.

Зі складом не жартують: гіалуронова кислота з низькою молекулярною масою, кераміди, фосфоліпіди — усе це звучить, як науковий підхід до ідеального зволоження. І це не перебільшення! Ось основні компоненти:

  • Низькомолекулярна гіалуронова кислота для глибокого зволоження.
  • Кераміди та фосфоліпіди допомагають утримувати вологу.
  • Амінокислоти сприяють відновленню клітин шкіри.

Ключові моменти :

  1. Текстура: Густа, але не липка, лягає рівно і приємно. Відчуття на шкірі — неначе ви занурили обличчя в кокосову хмарку.
  2. Зволоження: Завдяки гіалуроновій кислоті шкіра відчувається зволоженою буквально зсередини.
  3. Відновлення: Після регулярного використання зникає відчуття стягнутості, і шкіра виглядає свіжою, ніби ви повернулися з відпустки.
  4. Аромат: Легкий, ненав’язливий — маска не перетворюється на парфумовану бомбу.
  5. Ефект: Після першого використання шкіра стає м’якшою, з рівним тоном, і цей результат закріплюється з часом.

Я була в захваті після першого використання! Шкіра відчувалася, як шовк, зволожена та пом’якшена без жодного натяку на жирність. Маска стала моїм "must-have" в арсеналі догляду. Після важкого дня або тижня вона повертає шкірі життя і сяйво.