Vik_Sem

Lunnitsa | Сироватка, яка рятує зневоднену шкіру

Lunnitsa | Сироватка, яка рятує зневоднену шкіру

Ласкаво прошу до мого відгуку!

Я давно чую позитивні відгуки про косметику бренду Lunnitsa , тому не втрималася і взяла на пробу три продукти.

Один з них це сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою й олією бавовни Lunnitsa Serum

Сироватками користуюся відносно давно і люблю експериментувати, відкривати для себе нові продукти та бренди)) В гонитві за популярністю засобів впевнена, що для повного догляду такий засіб просто необхідний.

Скажу відразу, що цю сироватку я закриваю зажди кремом.

Коротко про мою шкіру:

  • 30 +
  • Завжди потребує додаткового зволоження
  • Сухість та дискомфорт після вмивання

Що мені потрібно від цієї сироватки?

  • Інтенсивне зволоження
  • Вирівнювання тону обличчя
  • Зняття сухості та лущення після вмивання
  • Живлення шкіри

Упаковка

Флакон був упакований у картонну коробку з усією необхідною інформацією про засіб. Сироватка знаходиться у скляному, білому флаконі з срібними елементами. Скляний дозатор. Виконаний у вигляді піпетки, як і більшість засобів подібного плану, добре набирає та віддає продукт, жодних нарікань у використанні не викликала.

Аромат яскравий. Зберігається ще якийсь час після нанесення на шкіру.

Пахне солодко, суміш квітів та цукерок.

Консистенція гелеподібна, молочного кольору, досить рідка, хоч і набагато густіша за воду. При нанесенні легко розподіляється і не тече.

Lunnitsa | Сироватка, яка рятує зневоднену шкіру
Lunnitsa | Сироватка, яка рятує зневоднену шкіру

Сироватка вбирається протягом кількох хвилин. Сироватка досить ефективна і відповідає практично всім вимогам щодо неї.

Після першого нанесення вже видно, що шкіра більш зволожена, рівна та сяюча.

Також хочу відзначити, що є невеликий ефект матування і шкіра набуває здорового вигляду і навіть маскує сліди втоми.

Якогось накопичувального ефекту я не побачила, але для візуального результату та комфорту шкіри ця сироватка підходить дуже доречно.

Aqua, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cottonseed oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Olivem 1000 (Cetearyl Olivаte, Sorbitan Olivate), Сetyl alcohol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Squalane, Aloe Vera СО2 extract, Green tea CO2 extract, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum (косметическая), Nipaguard SCE (Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid), Palmarosa Essential Oil.

Користь інгредієнтів :

  • Низькомолекулярна гіалуронова кислота (Sodium Hyaluronate) – сприяє збереженню клітинами вологи, покращує пружність і щільність шкірного покриву, вирівнює рельєф, підвищує тургор, позбавляє обличчя від тьмяності та втоми.
  • Олія бавовни – активує регенерацію клітин, зволожує, нормалізує гідроліпідний баланс, покращує структуру, прискорює загоєння порізів та ранок, чинить протизапальну дію. Забезпечує захист від сонячних променів (SPF 30).
  • Масло макадамії – покращує проникність, пом'якшує її, підвищує пружність, омолоджує, сприяє регенерації тканин, забезпечує ефективне зволоження.
  • Екстракт алое віра – глибоко зволожує, уповільнює вікові зміни, підвищує еластичність, розгладжує зморшки, заспокоює запальні процеси.
  • Екстракт зеленого чаю – посилює захисні властивості дерми, усуває пігментні плями та покращує тон, прискорює загоєння, продовжує молодість, тонізує, підтримує водний баланс, знімає набряклість.

Головне завдання цієї сироватки - насичення шкіри вологою та утримання її у клітинах.

Плюси засобу:

  • Підходить для всіх типів шкіри
  • Хороше зволоження
  • Вирівнює тон шкіри
  • Матує шкіру
  • Легко наноситься
  • Економічна витрата
  • Не викликала алергічних реакцій

Недоліки:

  • ціна без знижки вище бюджетної

ПІДСУМКИ : Ефективна працююча сироватка, мені сподобалася в плані зволоження та сприятливого впливу на мою шкіру обличчя. Сироватка добре контактує з іншими доглядовими засобами і чудово тримає макіяж. Можна використовувати як базу під макіяж.