getejra

Два засоби після гоління Nivea Men

Два засоби після гоління Nivea Men

Полюбляю користуватись деякими чоловічими доглядовими засобами за їх аромат та дієвість. Цей бальзам після бриття я пам'ятаю ще з дитинста і постійно "позичала" його в батька) тому коли почала жити самостійно від батьків - навіть не думала брати собі щось жіноче) і ось склалось так, що ще спробували лосьйон, а в се тому, що я була впевнена, що густий і білий - це лосьйон 😁 бо коли береш в фізичному магазині -то бачиш що, а коли замовляєш і не уважний - та й таке 🙃

Два засоби після гоління Nivea Men

Вже нове пакування з українською мовою. Класичний стильний прозорий флакон в стилі Nivea, красивий ковпачок з тактильною назвою бренду. Аромати свіжий, спортивний яскравий та насичений. На вигляд - водичка водичкою.) Я користуюсь дуже рідко, тільки перед лазеркою -тому у мене все чудово х езультатом, але батько каже, що він не дає такого звичного зволоження як бальзам.

Це ще залишки - тому фракон старого зразка. Непрозоре скло білого кольору, тому майже не можливо розгледіти скільки засобу залишається. Густа прозора гелева рідина, дуже гарно наноситься на шкіру та чудово зволожує - з заявленими функціями справляється на відмінно. Ну і топовий спортивний аромат. Все ж такий саме він фаворит. Тому наступного разу замовлятиму уважніше)

Єдиний мінус, що тут відсутній дозатор - інколи можна взяти більше засобі ніж необхідно.

Мені ще дуже цікавий наш бренд Barbers і я навіть придивилась собі у них бальзам з олією сандалу, планую замовити як закінчиться Nіvea в батька 😁 а може і раніше, щоб не ходила до нього колядувати по бальзам чи лосьйон кілька разів на рік😎