dashaaay

Дякую MakeUp Club за надану можливість протестувати засоби від Matrix

Дякую MakeUp Club за надану можливість протестувати засоби від Matrix

Раніше не мала нагоди користуватися продукцією фірми Matrix, але тепер однозначно у мене зʼявииься і цей бренд на поличках 😍

Для тестування було надано мініатюрку 75 мл та три пробники по 10 мл

Баночка зручна, хороший варіант, щоб брати у подорожі, адже продукт не розливається і це дійсно комфортно!

Текстура: шампунь білого кольору з перламутровим відтінком 🤍, не надто густий і не надто рідкий. Відмічу, що дійсно добре піниться

Аромат: солодкий, фруктовий. Мені дійсно сподобався, адже залишає приємний аромат на волоссі. Тобто тут для мене однозначно плюс!

Ефективність: дійсно добре очищує шкіру голови, додає обʼєму. Після використання залишаються приємні відчуття (зволоження + очищення), немає ефекту обтяження 😍

Тривалість дії: у мене жирний тип шкіри голови, тому те, що волосся зранку другого дня після миття ще виглядає свіжим для мене це прям вау 🫶🏻

Склад: Виробник зазначає, що у складі є гіалуронова кислота та олія авокадо 🥑 і дійсно шампунь відповідає цьому, адже є ефект живлення і зволоження

Моя оцінка 10/10!

Вважаю, що ціна 300-400 грн за повнорозмірний варіант є дійсно обґрунтованою і я готова купувати його!

Можу щиро радити всім спробувати!

Цей кондиціонер був представлений у трьох пакетиках по 10 мл

Трошки не зручно для користування, адже без ножиць не відкрити 🫠

Але якщо їхати в подорож, а місце обмежене, то хороший варіант

Текстура: жирненький по консистенції, білого кольору. Завдяки цій консистенції одного пакетику з 10 мл мені (власниці довгого густого волосся) вистачило на 2 використання 🥰

Аромат: ідентичний шампуню 😍

Ефективність: дійсно зволожує, живить

Склад: гіалуронова кислота, олія авокадо, екстракт розмарину, АЛЕ містить силікони ‼️(для мене це не проблема, але можливо хтось не використовує такі засоби, тому тут уважно)

Ціна: приблизно 300 грн - виправдана і навіть дуже бюджетна для такого засобу

Я дійсно задоволена, адже моє попалене і сухе волосся стало почуватися краще

Після тестування готова замовити всю цю лінійку на мейкап

🦋Кондиціонер для живлення та надання блиску волоссю відтінків шатен та темний блонд Matrix Total Results Brass Off Conditioner

Ще один кондиціонер 😃

Тут пакування було зручніше, ніж пакетик

Це була така туба (50 мл), дуже зручна о використанні

Текстура: більш рідка, ніж у попереднього кондиціонеру, колір фіолетовий

Аромат: більш парфумований, а не фруктовий. Не такий насичений

Цей кондиціонер має на меті нейтралізацію мідних/рудих відтінків

У мене русяве волосся, тому складно було оцінити цей ефект, якщо чесно

Волосся було злегка зволожене, але ефект зовсім не такий, як у попереднього кондиціонеру

Тобто засіб непоганий, але я б не придбала його

Цікаво буде почитати відгук від дівчат-володарок блонду

Одразу спойлер: моя нова любов 🫶🏻

Олійку було надано в баночці з піпеткою, якою дуже легко регулювати кількість продукту

Я дуже люблю використовувати олійки для волосся, маю багато їх в арсеналі, тому знаю скільки треба для мого волосся, щоб не було занадто

АЛЕ раджу бути уважними, тому що якщо додати забагато, волосся буде візуально жирним

Наприклад, я наношу його на руки (2-3 краплі) розтираю і далі втираю у волосся

Текстура: прозора олійка, ріденька

Аромат: як і шампунь, і кондиціонер цієї лінійки. Аромат стійкий 🤗

Ефект: миттєве розгладження волосся, дає волоссю здорового блиску

Волосся стає приємне на дотик, мʼяке та зволожене

Однозначно мій фаворит з цієї лінійки

Ціна: 450-500 грн - адекватна ціна, адже продукт дуже економний у використанні 🤭

Враження як і від олійки 😍

Спрей зручний, мініатюрка 30 мл

Наносила його одразу на волосся, ефект миттєвий

Добре розгладжує волосся, помʼякшує

Аромат приємний, не такий насичений, як в олійки, але теж вау!

Також діє як термозахист, тому це окремий плюс

Відповідає всім характеристикам, які зазначає виробник

Однозначно замовлю повнорозмірний варіант 😉

Перше фото "ДО"

Друге фото "ПІСЛЯ" - використавши шампунь, кондиціонер і олійку з лінійки Food for Soft + мультифункціональний спрей

*волосся я не випрямляла для наглядності!