Dasha_Batalova

Тонування волосся вдома — не гірше, ніж у салоні!

Тонування волосся вдома — не гірше, ніж у салоні!

Зробити тонування волосся в домашніх умовах легко та ефективно! Після декількох спроб можу впевнено сказати, що результат нічим не поступається салонним процедурам. Мій фаворит — Відтінковий бальзам ABOUT Hair з ефектом біоламінування 9.1 Платиновий блонд. Він не тільки усуває небажаний жовтий відтінок, але й зберігає холодні блонд-відтінки.

Чому він такий крутий?
Усуває жовтизну — чудово зберігає платиновий відтінок.
Живить і зволожує волосся завдяки кератину, полегшуючи розчісування.
Простий у використанні — наношу на волосся, розчісую густим гребінцем для рівномірного нанесення і тримаю від 10 до 30 хвилин, залежно від бажаного результату. Чим довше тримати, тим насиченіший відтінок. Я зазвичай тримаю 30 хвилин, бо люблю, коли колір максимально виражений. НА фото результат після 15 хвилин!

Тонування волосся вдома — не гірше, ніж у салоні!

Під час змивання одразу відчувається, що волосся наче покрите глазур’ю — воно м’яке, блискуче, пахуче й легко розчісується. Я навіть перестала використовувати кондиціонер, бо цей бальзам чудово його замінює!

Мій лайфхак: останнім часом наношу на сухе волосся, а не на вологе — так ефект мені подобається більше.

💙 Консистенція: густий бальзам синьо-фіолетового кольору, якого вистачить надовго навіть для довгого волосся.

Результат — 10 з 10! Тепер тонування вдома — мій фаворит. І ви теж зможете досягти салонного ефекту у комфорті власного дому!