Алла

Зволоження та насолодження

Зволоження та насолодження

Останнім часом намагаюся придивлятися та купувати саме українську косметику. В такі складні часи хочеться підтримати місцевого виробника.

Саме тому, коли у мене закінчилася сироватка для обличчя, я купила цей зволожуючий бустер.

Отже, що нам обіцяють:

Призначення: відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження, пом'якшення, тонізування

Об'єм: 30ml

Інгредієнти: гіалуронова кислота, касторова олія

Особливість: не тестувалося на тваринах

Спеціальні сертифікати: cruelty free

Класифікація: натуральна

Якщо вашій шкірі не вистачає зволоження, необхідно включити у свій повсякденний догляд нові активні засоби. Бренд SKINBAR стане найкращим прикладом, оскільки його гель-бустеру з гіалуроновою кислотою немає рівних. Раніше ми вирішували питання сухості і зневоднення за допомогою сироваток, але переваги бустера не лише помітні неозброєним поглядом, а й відчутні. Ультралегка формула проникає набагато глибше і знімає всі неприємні відчуття дуже швидко. Висока концентрація гіалуронової кислоти перешкоджає вивільненню вологи, зберігаючи її у клітинах на весь день.

Особливості зволожувального гель-бустера з гіалуроновою кислотою від бренда SKINBAR:

- допомагає активним інгредієнтам легко проникнути у шкіру;

- підвищує пружність і еластичність;

- зміцнює цілісність захисного бар'єру;

- формула заснована на високо- та низькомолекулярній гіалуроновій кислоті;

- легка текстура швидко проникає у клітини і насичує їх вологою;

- ефективно усуває відчуття стягнутості;

- дарує виражений ліфтинг-ефект;

- можна використовувати перед нанесенням крему.

Склад: Aqua, Propanediol, Sodium Hyaluronate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Fragrance.

Тепер по факту.

Гель легкий, добре вбирається, не залишає відчуття липкості. У мене комбінований тип шкіри. Дівчата із сухим типом писали, що їм сушить шкіру, мені ок.

Містить високо- та низькомолекулярну гіалуровану кислоту. Для мене це поки темний ліс, про гіалуронку я знаю, а ось що вона буває різних типів - ні, буду вивчати матчастину)

Приємний аромат. Мені схоже на DKNY Be Delicious Donna Karan. Те саме зелене яблуко та цитрусові. Така собі додаткова ароматерапія.)

Отже, мені гель сподобався. І зволожує добре, і приємно пахне. Буду купувати ще.

Зволоження та насолодження
Зволоження та насолодження
Зволоження та насолодження
Зволоження та насолодження