ВЕРЕСЕНЬ 24|| пусті пляшечки

ВЕРЕСЕНЬ 24|| пусті пляшечки

Привіт красуня 😉
Як непомітно промайнув перший місяць осені... Чи це тільки мені так?

Викидушки🤗 - обожнюю цю рубрику і обожнюю викидати засоби)
І так, з чим прощаємося 1 жовтня?
🍁1. Шампунь "Чиста лінія Сила і блиск". Звичайний сульфатний, що добре промиває волосся, не сушить кінці, загалом задоволена, планую повторити. Щось дуже давно не користувалася цією фірмою, що вже і забула, які вони по ефекту. Вирішила спробувати і залишилася задоволена.


🍁2. Гель для душу "Журавлина і нектарин" Authentic Toya Aroma
. Оооо, це любов♥️ ароматно, не сушить шкіру. Повторю однозначно. Допис ТУТ👇🏻

https://club.makeup.com.ua/post/51762

🍁3. Молочко для тіла Yves Rocher "Бурбонська ваніль". Базове зволоження, дуже ароматне, в принципі, по базових потребах задовольняє але набрид аромат. Тому баночка не порожня але прощаюся сьогодні з нею.

🍁4. SPF La Roche-Posay Anthelios. Жирний крем, захищає 100%. Задоволена. Відгук ще готую.

🍁5. Крем для зони навколо очей Weleda. Хороший базовий, легкий крем. Задоволена, в моєму особистому списку "Дієвий базовий догляд". (Коли не знаю, що купити, користуюся цим списком).

🍁6. Крем для шкіри навколо очейMary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream. Не ідеальний, стандартний крем. Напевно, повторювати не буду. Відгук ТУТ👇🏻

https://club.makeup.com.ua/post/48529/

🍁7. Туш для вій GlamBee Cat's Dream Voluminous Eyelashes. Бюджетна туш із шикарною кісточкою. Вії розділені, об'ємні. Не осипається. Клас! Не перша покупка і не остання.

🍁8. Блиск для губ L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss Блиск для губ з ефектом об'єму (номер 402). Вау. 💋Зволоженні, об'ємні губки. Люблю. Повторюю постійно.

Щось мало в мене в цьому місяці порожніх пляшечок. Але, в принципі, в мене розхід продуктів завжди не великий, окрім шампунів, масок, гелів...вони закінчуються дуже швидко. Багато, що повторю, тому що реально класні продукти є в цьому кошичку на "прощання".

Всім гарної днини, дякую за перегляд🥰

ВЕРЕСЕНЬ 24|| пусті пляшечки
ВЕРЕСЕНЬ 24|| пусті пляшечки
ВЕРЕСЕНЬ 24|| пусті пляшечки
ВЕРЕСЕНЬ 24|| пусті пляшечки