KsuLv

Секрети виразного погляду з LAMEL Make Up Cult!

Секрети виразного погляду з LAMEL Make Up Cult!
Секрети виразного погляду з LAMEL Make Up Cult!

Мої вії нещодавно познайомились з новинкою від LAMEL — тушшю Make Up Cult Strength & Lift. Я обожнюю цей бренд за його якість, широкий асортимент і доступність.

Туш має цікавий, яскравий дизайн і зручну силіконову щіточку, яка рівномірно наносить продукт, захоплюючи навіть найкоротші вії.

Аромат нейтральний і практично не відчутний, об’єм — 10 мл, колір — чорний.

LAMEL стверджує, що туш візуально збільшує кількість вій та піднімає їх, підкреслюючи природний вигин, вона також доглядає за віями завдяки наявності у складі натуральних інгредієнтів.

Секрети виразного погляду з LAMEL Make Up Cult!
Секрети виразного погляду з LAMEL Make Up Cult!
Секрети виразного погляду з LAMEL Make Up Cult!

Після місяця використання можу підтвердити, що обіцянки виробника виконані.

Туш легко дозується з першого використання, що рідкість для нових продуктів.

Вона гарно підкручує, подовжує та візуально робить вії більш густішими. Після фарбування погляд стає глибоким та виразним, а очі візуально збільшуються.

На фото можете помітити гарний вигин вій (фарбувала їх без використання керлеру, лише туш!)

З мінусів можна відзначити стійкість — туш не водостійка, тому після 6-8 годин може трохи обсипатися. Проте змивається без зусиль за допомогою міцелярної води.

Туш LAMEL Make Up Cult Strength & Lift — відмінний вибір для тих, хто шукає продукт, що надає віям об’єму та підкручення, а очам - виразного вигляду. Її зручна щіточка і якість нанесення заслуговують похвали, однак варто врахувати, що через відсутність водостійкості вона може не протриматися увесь день.