Nastina

Гель для душу Mermade з кавунчиком

Гель для душу Mermade з кавунчиком

Нещодавно мені подарували набір від Mermade, у складі якого був гель для душу у форматі 100 мл з ароматом кавуна з серії "What a melon". З цієї серії я вже мала бальзам для губ, до речі і в цьому наборі він також був. Тоді мені сподобався і аромат і його дія. Адже він добре зволожував губи і не надто яскраво сяяв, тобто дійсно виконував функції бальзаму.

Зараз же мова і тими саме про гель для душу, яке я одразу почала тестувати.

Оформлення пляшечки мені сподобалося, мінімалістичне, стильне дуже зручний ковпачок який легко відкривається і видає невеликими порціями наш гель для душу. Консистенція його досить густа, абсолютно прозора і сам гель має досить яскравий червоний колір, який і нагадує нам про соковиту ароматну скибочку кавуна.

Піниться дуже добре, що можете побачити на картинці нижче. Зручно розмилюється губкою для душу. Аромат неймовірний, відчутний у всій ванній, незначний аромат залишається на тілі.

Словом, продукт дійсно вартий уваги. Рекомендую даний гель для душу до покупки і затесту❤️

Пишіть, хто купував гелі для душу Mermade та які аромати вам найбільше подобаються?

Гель для душу Mermade з кавунчиком
Гель для душу Mermade з кавунчиком
Гель для душу Mermade з кавунчиком