Vik_Sem

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment

Вітаю всіх фанатів волосся та догляду за волоссям.

Розкажу свої враження від концентрату для волосся Redken після використання з періодичністю один раз на тиждень. Відразу скажу, що я використовувала тільки цей продукт із серії Acidic. У мене тревел-формат в об'ємі 30 мл.

Туба з м'якого пластику, кількості вистачило мені достатньо на довго, я його економила)))

Пре-шампунь – косметичний засіб, який використовується в догляді за волоссям перед шампунем.

Кому підходить пре-шампунь?

  • сухому волоссю від природи
  • пошкодженого волосся (сонце, укладання, сушіння феном, фарбованого волосся, хімічне випрямлення або завивка)
  • окремо можна виділити блондинок, тому що щоб бути білявкою (фарбованою звичайно) потрібно багато грошей на догляд, для підтримки здоров'я волосся.
  • фарбованомуволоссю, тому що пре-шампунь перешкоджає вимиванню пігменту, волосся довше залишається яскравим.

Одним словом, це інтенсивний ополіскувач перед миттям голови і використовується як перший крок догляду і концентрується на відновленні міцності волосяних структур.

У складі високий рівень лимонної кислоти й комплекс для зміцнення волосся та зменшення його ламкості.

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment

Користуватися засобом неймовірно приємно. По-перше, відразу огортає приємний аромат, дорогий звичайно. На мене, так він більш жіночий, приємний. Текстура засобу багата, така густа та однорідна, хочеться користуватись. Все це зроблено спеціально для підсаджування на косметику. Будь-яка дрібниця має сенс))))

Використовувала я його як і рекомендовано один раз на тиждень на вологе, злегка підсушене рушником волосся перед миттям. Виробник радить тримати на волоссі 5-10 хвилин, іноді я тримала до 20 хвилин, але не менше 10 хвилин.

Сам продукт виглядає як білий густий крем, але не жирний.

Розподіляється по волоссю легко, швидко вбирається, при змиванні вода трохи піниться, змивається дуже легко.

У застосуванні він дуже зручний, легко і швидко, майже ніяких претензій. Єдиний мінус у застосуванні – після сушить шкіру рук.

Після я використовувала шампунь та кондиціонер. І несмивашку перед сушінням феном.

Враження від Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment

Для мене використання пре-шампуню - це збільшення часу на догляд за волоссям, цю рутину я дуже не люблю... З моїм довгим волоссям ця рутина і так досить довга, а з додатковими "прибамбасами" ще довше))

Але, дія цього засобу мені сподобалась.

Такі б’юті-продукти глибоко живлять волосся, надають їм м’якості, запечатують вологу під кутикулою, створюють на поверхні мікроплівку, яка оберігає волосся від зовнішнього негативного впливу.

Мені сподобалось, що пре-шампунь не обтяжує локони та не призводить до швидкого засалювання. Якраз навпаки, пасма довше залишаються чистими та свіжими. І це справжній мастхев для фарбованого волосся.