Yana__matviets

Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Cream

Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Cream

І завершуючий етап у знайомстві з чудовою лінійкою це зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Cream

Моя потреба саме до крема: зволоження і відсутність конфліктів зі всіма сироватками

Тому я завжди в пошуках бази

Пакування

🤍Картонна коробочка, на якій зображена текстура крема

🤍Скляна баночка об'ємом 50ml

🤍В середині має захисну мембрану

🤍Текстура легенька, всотується миттєво

🤍Аромат легенький, як і у всієї лінійки

Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Cream
Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Cream
Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Cream
Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Cream

Слад

- Aqua (Water)

- Propanediol – зволожувач, що також покращує проникнення активних речовин.

- Dicaprylyl Carbonate – емолент, робить шкіру м'якою і гладкою, зменшує випаровування вологи.

- Propylheptyl Caprylate – легкий емолент, який надає шкірі шовковистість і м'якість. - Methyl Gluceth-20 – зволожуючий агент, що забезпечує м'який ефект на шкіру.

- Cetearyl Alcohol – емульгатор і згущувач, допомагає зволожувати та пом'якшувати шкіру.

- Pentylene Glycol – зволожувач і підсилювач проникнення інших компонентів.

- Phospholipids і Sphingolipids – ліпіди, що зміцнюють бар'єрну функцію шкіри та утримують вологу.

- Ethylhexyl Olivate та Polyglyceryl-4 Olivate – натуральні емоленти, які надають шкірі м'якість і зволоження.

- Squalane – легкий зволожувач, відновлює ліпідний бар'єр і захищає від втрати вологи.

- Dimethicone – силікон, що утворює захисний бар'єр на шкірі для утримання вологи.

- Ethylhexyl Palmitate – емолент, який пом'якшує шкіру та полегшує розподіл продукту.

- Sodium Hyaluronate – сіль гіалуронової кислоти, інтенсивно зволожує шкіру.

- Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Glycine та інші амінокислоти – зволожують шкіру та підтримують її еластичність.

- Phenoxyethanol і Ethylhexylglycerin – консерванти, що запобігають зростанню мікроорганізмів.

- BHT – антиоксидант, який захищає формулу від окислення.

- Linalool – ароматизатор, може бути потенційним подразником для чутливої шкіри.

Комфортний у нанесенні та використанні

Я думаю цей крем підійде будь-якому типу шкіри

Пречудово працює з усією лінійкою Aqua Glow

В ході експеримента закривала всі сироватки для обличчя і з всіми ними крем товаришує

Також на нього гарно лягають тонуючі засоби

Це саме та база, в пошуках якої я була 🤍