carolisha

Maybelline, хороший маркетинг = якісний товар?

Maybelline, хороший маркетинг = якісний товар?

Розповідаю з особистого досвіду використання продуктів мейбелін...

ВСЕ, ЩО Я РОЗПОВІДАЮ ЦЕ МОЯ СУБ'ЄКТИВНА ДУМКА ЯКУ Я ПОШИРЮЮ В ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦІЛЯХ І Я НЕ ЗАКЛИКАЮ НІКОГО ВІДМВЯТИСЯ ВІД ЦИХ ПРОДУКІВ.

Maybelline, хороший маркетинг = якісний товар?

Мені завжди здавалось, що бренд мейбелін крутий та якісний відносно своєї ціни, не дарма його ж рекламують всюди, але коли я придбала блиск я помітила, що в ньому немає нічого особливого окрім впізнаваємої упаковки і до прикладу в того ж ламель можна знайти гідну альтернативу в рази дешевше, отже і з іншими продуктами так?

ღღღღღღღღღღღღ

Деякі продукти в мене не викликали відповідного захвату як в інших, а саме помади та популярні туші які мають посередній ефект, за 500 грн можна придумати щось краще.

Помада, яка обіцяє стійкість протягом дня липка та не дуже стійка, посередня, але не те, що нам обіцяють, я б замислилась, чи купувати ці помади ще раз.

Єдине, що мені справді подобається в цього бренду - тональні крема та консилери серії фіт мі, за них не шкода віддати 400 +- грн, тональний крем самофіксуючий та матовий, стійкий та підійде дівчатам з дуже світлою шкірою.

Я вважаю, що бренд мейбелін переоцінений, але дещо там можна обрати, відносно вподобань, побажань та бюджету.