Ірина 🦋

Парфумований дезодорант стік

Парфумований дезодорант стік

Цей парфумований дезодоран купувала чоловікові 🛍️. Я вже дарувала йому BOSS Bottled дезодорант-стік. Після нього він попросив замовити йому ще такі дезодоранти з іншими ароматами, один із них я обрала Calvin Klein Eternity For Men 👨🏻‍🦱огляд на нього https://club.makeup.com.ua/post/53007/ та інший Calvin Klein Euphoria Men 🧔🏻‍♂️

Мені здається ці дезодоранти однакові, відмінність лише в ароматі.

Дезодорант упакований у захисну плівку. Також під кришечкою є додаткова пластикова мембрана.

Об'єм стіку 75ml, достатньо великий, дивиться на фото нижче ⬇️ Вистачить його на довго 😉

Euphoria Men Calvin Klein - аромат для чоловіків, він належить до групи дерев'яні фужерні, випущений у 2006 році.

Цей аромат був створений Carlos Benaim, Loc Dong та Jean-Marc Chaillan.

Парфумований дезодорант стік
Парфумований дезодорант стік

Верхні ноти: Імбир та Перець;

Середні ноти: Чорний базилік, Шавлія та Кедр;

Базові ноти: Амбра, Замша, Бразильський Махагоні та Пачулі.

Аромат дуже приємний, легкий, фужерно-деревний. З парфумом він конфліктувати не буде. Чоловік каже що аромат тримається на ньому десь до обіду. Йому від поту допомагає, але хочу відразу уточнити, що в нього піт зазвичай не має сильного чи неприємного запаху. Великий плюс, що слідів на одязі цейзасіб не лишає.

Аромат дезодоранту схожий на парфумовану воду, але у дезодоранту він дуже легкий, спокійний та делікатний

А які чоловічі аромати вам подобаються?