Аніта

Пусті баночки

Пусті баночки

Накопичила трішки пустих баночок, тому сьогодні починаю день з викидушек.

Пусті баночки

1. Шампунь для волосся "Інтенсивне відновлення" від бренду Dove. Дуже подобається цей шампунь, користуюся вже декілька років. Тому придбала вже новий.

2. Гель для душу від Avon. Замовляла собі, але по факту користувався чоловік. Звичайний гель, цікавий аромат

3. Піна для гоління "Sensitive" від Arko
Придбала в магазині, бо було терміново потрібна. Гарна піна, можна навіть сказати звичайна.

4. Станок для гоління від Gillette. Беру завжди їх наборами. Лаконічний дизайн, гострі леза, смужка-індикатор із бальзамом алое, комфортна ручка. Мені вони дуже подобаються. Купляла і дорогі і зі змінними касетами, все одно повертаюся до цих.

5. Антицелюлітна олія натуральна від бренду Mayur. Брала цей засіб для масажеру. Мені воно не сподобалося, жахливий аромат і дуже важко його змити. Тому вона йде в смітник майже повна.

6.Крем для рук з лавандою і ромашкою від avon. Таких кремів у мене декілька. Мені подобається формат крему, дуже зручно носити з собою. Має приємний аромат і дуже гарно зволожує шкіру.

7. Бальзам для губ "Від тріщин та застуди на губах". Мій рятівник, живить шкіру, робить покрив більш гладеньким і м'яким, а також зменшує прояви подразнень і виконує протизапальну дію.

8. Засоби для волосся від бренду Nook
📍 Кондиціонер для фарбованого пошкодженого волосся
📍Кондиціонер для збереження косметичного кольору
📍Маска "Глибоке відновлення"
Брала нові засоби на тестування. Цілком задоволена. Огляди є на сторінці.

9. Сироватка для обличчя з ліфтинг-ефектом, з СО2
Для мене це новий засіб, з ним я познайомилася завдяки улюбленому makeup. Пробний зразок мені прийшов у подарунок.

10. Улюблена масочка з гранатом від Jigott
Чудова масочка, як і більшість від цього бренду. Рекомендую спробувати

11.Парфумована вода Far Away Rebel та TTA This Love від Avon
Ці аромати мені подарувала подруга. Far Away Rebel підходить на прохолодну пору року, аромат солодкий з карамельними нотками. This Love аромат на теплу пору року, він легкий, свіжий з приємними квітковими нотами.

Не писала великий огляд на засоби, бо більшість вже є на сторінці. Ці баночки йдуть у смітник, а їх місце вже зайняли нові 🥰 Тому вже скоро будуть нові огляди. Бажаю всім гарного дня та настрою.