Kate

Сонцезахисний крем

Сонцезахисний крем

Нашумілий корейський SPF та один з найпопулярніших серед користувачів сонцезахисту 🧴

Придбала його, звісно, по відгукам та численним оглядам у TikTok.

Ціле літо я ним користувалась і тепер можу, як і завжди, після повного використання поділитись враженнями.

У мене комбінована, чуттєва шкіра + пігментація. Почну з головного, що лице навіть не засмагло! При тому, що сонце до мене липне моментально. Жодної нової плями. А от коли перестала користуватись, то знову полізла пігментація.

На хімічних фільтрах. Можна не поновлювати до 6 годин. Що неймовірно зручно при активному ритмі життя.

«Лягає» відмінно. Швидко поглинається та не залишає липкості. Дуже приємний на шкірі.

Має зелений пігмент, який повинен приховувати почервоніння. Цього я не дуже помітила)

Жирнить/блищить (не одразу, через деякий проміжок часу) залишає ось цей «глянець», який більшість дівчаток не полюбляє. Але я зі своєю комбі шкірою (навіть попри те, що вкрай рідко фарбуюсь, а літом взагалі не люблю пудри) перекриваю кожен spf пудрою. Зазвичай прозорою. Не люблю сальний блиск. Хоча вбирається повністю і шкіра не блискуча одразу після нанесення, на відміну від spf молочка від Babe.

Навіть коли була нереальна спека - все трималось з пудрою на відмінно без поновлення.

Макіяж на ньому не скочується. Все трималось гарно і відповідно добре наносяться засоби, бо шкіра зволожена.

SPF наносити за хвилин 20 до макіяжу.

Пори не забив. Алергічних реакцій чи висипань не викликав.

Задоволена їм на всі 100%.

Сонцезахисний крем
Сонцезахисний крем
Сонцезахисний крем