OKazkova

Найсмачніша зубна паста

Найсмачніша зубна паста

Я обожнюю лаванду в усіх її проявах! Тому, коли дізналась про існування лавандової зубної пасти, завдяки відгукам красунь Yana__matviets і saybeautyk, то вирішила обов’язково спробувати. І ось вже понад тиждень із задоволенням користуюся зубною пастою зі смаком ванілі та лаванди від Splash і ділюсь враженнями у цьому дописі💜

Паста міститься у гарненькій тубі об’ємом 75 мл. Туба оснащена гвинтовою кришкою. Зберігається в коробочці з чарівним дизайном і дуже милими написами. Виробник подбав, щоб знайомство з пастою подарувало приємні враження ще на етапі відкриття коробочки🥰

  • Гідратований кремнезем (Hydrated Silica) - м’який абразив, що ефективно очищує і при цьому не пошкоджує емаль
  • Лаванда (Lavandula Angustifolia Flower Water, Lavandula Angustifolia Herb Oil, Lavandula Hybrida Oil) - заспокоює, зменшує запалення, має антибактеріальні властивості
  • Ментол та м’ята (Menthol, Mentha Viridis Leaf Oil) - освіжають, заспокоюють, мають антибактеріальні та охолоджувальні властивості
  • Наночастинки гідроксиапатиту кальцію (Hydroxyapatite (Nano)) - заповнюють мікротріщинки в емалі, сприяють її відновленню та захисту від руйнувань і фарбування.

Паста НЕ містить SLS/SLES та мікропластик. Склад веганський.

Паста напівпрозора, біленька, середньої густини. Низькоабразивна. Піниться помірно. І це, мабуть, одна з найсмачніших паст, що я пробувала💜

Лаванда точно додає цікавинки цій пасті, втім її смак не надто потужний. Це нагадує десерт, в який для пікантності додали квітки лаванди - ідеальну кількість, щоб десерт можна було назвати лавандовим, і щоб при цьому він сподобався широкому колу ласунчиків. Легкий аромат ванілі дуже вдало доповнює лаванду і робить пасту ще смачнішою😋 А завдяки ментолу та м’яті паста ще й непогано освіжає. Хоча вона відчувається мʼякіше, ніж звичайні м’ятно-ментольні пасти.

Використовую лавандову пасту 1-2 рази на день, чергуючи з іншими пастами. Вже давно уникаю паст із надто агресивним складом, тому її піноутворювальних, очисних і освіжальних властивостей мені цілком вистачає. Відбілювального ефекту ще не помітила, але ж і купувала цю пасту, в першу чергу, саме заради смаку. А смак її мені дууууже сподобався💜

Тож щиро рекомендую познайомитися з цією цікавинкою!

І дякую за увагу🫶