Мисткиня🎨

Шовк для волосся

Шовк для волосся

Вітання, паняночки!

В боротьбі за красиве, здорове та довге волосся важливо підібрати робочі доглядові продукти - пілінг для шкіри голови, шампунь, кондиціонер, маску. А іще так звані незмивні засоби, такий як Рідкий шовк для інтенсивного відновлення волосся "Total Repair" від HAIRWAVE. Користуюся ним вже два місяці й готова поділитися враженнями.

Маленька пластикова пляшечка об'ємом 30 мл має дозатор, який не дуже зручний у використанні, але чудово дозує продукт. Текстура густа, проозора, масляниста. Аромат приємний квітково-пудровий, який іще певний час лишається на волоссі. У використанні дуже економний - одного натискання помпи достатньо для одного застосування. Рівномірно розподіляється гребінцем по вологому волоссю, при цьому гарно розплутує та розгладжує.

Через текстуру рідкого шовку найбільше боялася обтяження та ефекту "жирного волосся", На щастя, цього не сталося)

Особливості рідкого шовку від виробника:
- має легку консистенцію;
- не склеює і не обтяжує волосся;
- не потребує змивання;
- усуває дефекти кутикули;
- бореться з ламкістю і сухістю;
- зміцнює структуру кожної волосини;
- живить цілющою вологою;
- реконструює структуру пасом;
- робить локони більш сильними;
- дарує пружність і шовковистість;
- захищає від зовнішніх пошкоджень.

Шовк для волосся
Шовк для волосся

Протягом двох місяців використання помітила значне покращення стану мого освітлено-пошкодженного волосся. Воно стало більш сильним, блискучим та доглянутим. Жодна маска не давала такого результату - я приємно вражена!

Сподіваюсь мій досвід стане вам у нагоді)

Дякую за увагу! Обійняла)

Завжди ваша Мисткиня