Yana__matviets

Re.care Exfoliating Peeling Gel

Re.care Exfoliating Peeling Gel

Так саме боялась

Чому?

Я не знаю, можливо колір так впливав на мене 🤷

Але я вирішила, що зроблю в перший раз на пару хвилин і локально і подивлюсь, що з цього вийде)

Re.care Exfoliating Peeling Gel

Пакування

🩸Пілінг представлений у скляному флаконі об’ємом 30 мл, дозатор піпетка

🩸Засіб легко контролювати, що дозволяє використовувати оптимальну кількість засобу для одного нанесення

🩸Має гарний, яксраво-червоний колір. Мені нагадує полуничний джем

🩸Текстура густенька, легко розприділяється по обличчю

🩸Аромат кисленький, але мене він повністю влаштовує

Пілінг поєднує AHA- і BHA-кислоти для ефективного відлущування та оновлення шкіри, а також зволожувальні та захисні компоненти для м’якої дії.

Aqua — вода

Propylene Glycol — зволожувач, допомагає втримувати вологу в шкірі і покращує проникнення активних компонентів.

Glycolic Acid — гліколева кислота, AHA-кислота, відлущує мертві клітини шкіри, стимулюючи оновлення.

Propanediol — зволожувач, покращує текстуру продукту та забезпечує комфортне нанесення.

Glycerin — гліцерин, зволожувач, що допомагає утримувати вологу в шкірі, роблячи її м’якою.

Sodium Citrate — регулятор рівня рН, забезпечує правильний баланс кислотності продукту.

Polysorbate 20 — емульгатор, допомагає змішувати олії та воду в продукті.

Salicylic Acid — саліцилова кислота, BHA-кислота, очищає пори, відлущує мертві клітини і зменшує запалення.

Anthocyanins — антиоксиданти, які захищають шкіру від вільних радикалів і старіння.

Lactic Acid — молочна кислота, AHA-кислота, яка відлущує шкіру та зволожує. Phenoxyethanol — консервант, що запобігає розвитку бактерій та продовжує термін придатності продукту.

Ethylhexylglycerin — консервант і зволожувач, підсилює антимікробну дію Phenoxyethanol.

Xanthan Gum — згущувач, що надає продукту потрібної консистенції.

Враження:

Перший раз при нанесенні від страху в мене тремтіли руки 🤣

Витримала я 2 хвилини, поступово дійшовши до 7 хвилин (більше не тримаю)

Першу хвилинку я відчуваю пощіпування, яке поступово стихає

Наношу на підборіддя, ніс та чоло (на щоки не наношу із-за куперозу), змиваю за допомогою ватного пафа та тепленької водички

Пілінг діє надзвичайно ніжно, не травмуючи шкіру

Після використання обличчя виглядає сяючим і надзвичайно гладким.

Мені подобається, що після нього шкіра залишається зволоженою і готовою до подальшого догляду.

Як зазначила saybeautyk після нього дійсно немає реабілітаційного періода і можно не боятись робити його напередодні важливої події

Звичайно пам'ятаємо, що робимо процедуру на ніч, зранку обов'язково користуємось спф!

Якщо ви маєте чутливу шкіру і боїтеся, як я використовувати пілінги то Re.care Exfoliating Peeling Gel саме той пілінг з якого потрібно починати знайомство з цією процедурою 💘