TANISHA

Уся колекція тушів | Чи є краща за Мейбілін Леш Сенсейшен?

Уся колекція тушів | Чи є краща за Мейбілін Леш Сенсейшен?

Я люблю коли в мене багаато косметики, я обожнюю її колекціонувати і робити різні образи. Сьогодні розповім про усі мої туші і поділюся враження.

Якщо ви ще ніколи не користувались цією легендарною тушшю, то я не знаю про що далі говорити, це топ з топів, намбер ван. Цю туш я купуватиму мільярд разів, цьо разу взяла коричневу і відтінок топ (темно-коричневий, без рижинки, на віях не помітно що то коричневий, але і не чорний, золота середина відтінку).

Переваги:

- Якість вище ціни

- Не висихає, мені вистачає її на 10-11 місяців і вона не висихає

- Унікальна щіточка, яка так закрутить вії що вони будуть як після ламінування

- Не викликає алергії

- Стійкість 10/10

Недоліки:

- Користуюсь цією серією 3-4 роки і жодних недоліків не помітила

Прислали мені її на рекламу того року, вона мені одразу сподобалась, бо робить вії пухнастими, надає ефекту наче в мене більше вій і вони довші.

Переваги:

- Туш, коштує своїх грошей

- Щіточка надає обʼєму, пухнастості, видовжує вії

- Колір насичено-чорний

- Стійкість 10/10

Недоліки:

- Покористувалась 3 місяці і вона вже підсохла трохи

Купувала тоді, коли від Мейбілін не було в наявності, в них схожа щіточка думала ефект буде такий же.

Переваги:

- Довго служить, рік так точно, не висихає навіть коли термін дії минув

- Щіточка дійсно схожа як в Мейбілін, але не так сильно закручує вії як Сенсейшн

- Колір чорний

Недоліки:

- Хотілось би щоб щіточка краще закручувала вії

Переваги:

- Підходить для тих хто тільки починає фарбуватись, легка у використанні, у випадку де промазали на шкіру можна легко стерти ватним диском

- Надає віям чорного відтінку, робить легкий макіяж

Недоліки:

- Підходить для тих, хто любить "природній ефект", а мені таке не дуже подобається

Ці малишечки прийшли на рекламу того року, скоро буде вже 12 місяців як вони допомагають створювати креативні образи.

Переваги:

- Не висихають!

- Є дуже багато кольорів

- На відміно зафарбовують вії

- Легко змивається водою

Недоліки:

- Нанесла білу туш і очі почали сльозитись і пекти

- Не стійка туш, через 3-4 год починається тріскатись і осипатись

Нажаль про цю туш хорошого не можу сказати, але і жалко викинути тому що майже не користувалась

Переваги:

- Надає віям природній ефект

- Не осипається

- Довго носиться, +- 8-10 годин

Недоліки:

- Жодного ефекту не надає

- Коли фарбуєш вії потрібно дуже професійно це робити, тому що будь-який не правильний рух і вся туш під оком, яку довго треба змивати міцеляркою