dashaaay

Дякую MakeUp Club за можливість протестувати Mela В3 від La Roche-Posay

Дякую MakeUp Club за можливість протестувати Mela В3 від La Roche-Posay

Отже, детальний опис засобів нижче ✨

Очищувальний гель-мікропілінг, що сприяє вирівнюванню тону та надання сяяння шкірі

💜 Пакування: ємкість, обʼємом 200 мл, з помпою, що робить використання досить зручним. Фіолетовий колір пакування досить таки естетичний, саме пакування мінімалістичне

💜 Текстура: маслянистий гель, який досить легко піниться, тому достатньо невеликої кількості для того, щоб нанести на обличчя (економний у використанні )

💜 Склад: мелазил, бетаїн, лимонна кислота. Також виробник зазначає, що засіб без sls/sles, без парабенів, без силікону, без спирту, водяна, з гліцерином, що є однозначно плюсом

💜 Відчуття після використання: відчувається, що шкіра достатньо очищена, але відсутнє відчуття стягнення чи сухості, тому тут однозначно плюс

💜 За 3 тижні я можу відмітити, що засіб дійсно дієвий, адже нових пігментних плям не зʼявилося, а ті, що були стали помітно меншими

💜 Вартсіть: на мейк ап ціна зараз ≈800 грн, що для аптечного та дієвого бренду є досить таки нормальною ціною (враховуючи, що засіб є дуже економним)

💜 Виробник зазначає, що засіб підходить для усіх типів шкіри. В мене комбінована і можу сказати, що для комбінованого типу шкіри цей засіб підійде!

Інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі

💜 Для тестування було надано сироватку в баночці обʼємом 30 мл, і окремо в упаковці була піпетка для зручного нанесення. Баночка, характерного для цієї лінійки, насиченого гарного фіолетового кольору

💜 За текстурою сироватка є досить рідкою, достатньо водянистою, що пришвидшує процес поглинання в шкіру

💜 Аромат відсутній, колір такий між рожевим і кораловим, слідів такого кольору на шкірі не лишається, адже засіб швидко поглинається

💜 Після нанесення немає відчуття липкості, є відчуття зволоження і шкіра сяє (але я хочу відмітити, що блиск шкіри виглядає здоровим, а не жирним)

💜 Можу відмітити дієвість, адже нові пігменті плями не зʼявились

На жаль, на фото різне освітлення, але помітно, що зникли плями на щоці і відсутні нові пігменті плями

Тому можу підсумувати, що я б ще придбала ці засоби

То ж раджу всім спробувати

і буде цікаво почитати думку інших, хто тестував 💜