Viktoria_Ilnytska

Wonder Bundle

Wonder Bundle

Усім привіт☺️

Акція на мейкапі, через яку складно пройти повз, підштовхнула мене придбати цей сет семплів.

Обрала на пробу:

  • Тональну основу YSL all hours foundation
  • Маску для обличчя GlamGlow
  • Відновлюючу нічну маску AHAVA
  • Парфуми Estēe Lauder
  • Парфуми Burberry

Відтінок LN9

Містить SPF 39

Має пісочний під-тон, який гарно пристосувався до мого підзагорілого відтінку шкіри. Сет придбала ще влітку, тому фото були зроблені у ту пору.

Семплу вистачило на два рази:

  • гарно лягає та перекриває недоліки
  • чудово вирівнює тон
  • не скочується впродовж дня
  • не обтяжує
  • немає відчуття маски
  • дуже комфортно носиться

Для мене це був вдалий вибір, адже, пізніше я наважилась на повно розмір☺️

фото тільки з тональною основою

фото в комплексі з консилером, пудрою, бронзером, і т.д

Памʼятаю давно був великий бум на маски цього бренду, разом з помадами Кайлі… Усюди їх рекламували, а на той час вони були зовсім недешеві. Обирала чисто з цікавості, аби зрозуміти чи дійсно вона вартує тих коштів🙌🏼

  • маски з семплу (3г) вистачило на один раз
  • одразу відчутний насичений хімозний запах
  • зроблена на основі глини, текстура досить приємна та зручна, легко наноситься
  • рекомендується витримувати від 5 до 20 хв, я тримала 15хв
  • де були мілкі подразнення на шкірі, там трохи пекло
  • після змивання, шкіра помітно почервоніла, але через якийсь час це пройшло
  • пори очистила

В цілому маска непогана, але різкий аромат та почервоніння після змивання на шкірі насторожують. Власницям чутливого типу шкіри обличчя, я б не рекомендувала🫂

Так мені сподобались семпли цього бренду на нашому тестуванні, що захотілось ще☺️

https://club.makeup.com.ua/post/46488/

Нічна маска призначена працювати поки ви спите над розгладженням та зменшенням зморшок.

  • антивікова
  • рекомендується застосовувати 1-2р на тиждень
  • текстура легка, гідрогелева, абсолютно комфортна шкірі
  • містить потужний компонент - екстракт галобактерій, що стимулюють регенерацію шкіри, зменшуючи вікові прояви, а також максимально зволожують
  • на ранок шкіра дуже пружна на наповнена

Я впевнена що при регулярному використанні, шкіра буде виглядати завжди свіжою, пружною та молодою💫

Аромат, як на мене, однозначно на весну або для літніх вечорів

  • квітково-деревний парфум, який вражає своєю насиченістю і елегантністю

Верхні ноти: Свіжі цитрусові, які створюють легке і яскраве враження.

Середні ноти: Квітка магнолії, розкривається в центрі аромату, надаючи йому ніжності і жіночності. Можна відчути також нотки жасмину і рожевих пелюсток.

Базові ноти: Деревні акценти і амбра, які додають глибини і тепла, створюючи тривале враження.

Ненавʼязливий аромат, легкий, довготривалий, мені сподобався☺️

Аромат для енергійних жінок, які полюбляють насичений ягідний запах🙌🏼

Вони точно для денного періоду весна-літо

  • відносяться до квіткових, фруктових
  • в основі аромату яскраво відчутно чорну та червону ягоди, які активно поєднуються з деревними нотками

Верхні ноти:

  • Чорна смородина
  • Червона смородина
  • Малина

Середні ноти:

  • Жасмин
  • Фрезія
  • Рожеві пелюстки

Кінцеві ноти:

  • Деревина (сандал, кедр)
  • Мускус
  • Ваніль

Для мене він занадто ягідний, не мій тип аромату, але якщо вам такі подобаються, то ви не прогадаєте😉

Можливість спробувати нові засоби, а саме категорії - вище середнього, люкс, через семпли, дуже допомагає у виборі повноцінного продукту. Це прям необхідно, я вважаю, щоб або закохатись з першого застосування, або зрозуміти для себе, що воно того не варте. Дякую що дочитали😉