Zera Khaibulaeva

Новинка від Old Spise-антиперспирант “Oasis”

Новинка від Old Spise-антиперспирант “Oasis”

Чоловік спробував вже всі аромати від Old Spise, а коли побачив цю новинку, то одразу вирішив спробувати.

І знаєте що? Чоловік одразу сказав мені: «Напиши про цей дезодорант, щоб всі знали, який він чудовий». Я вам скажу, почути таке прохання від чоловіка-це майже ніколи😀

Отже, нова лійнійка “Oasis” має дезодорант-стік, аерозольний дезодорант та гель для душу.

Я розовім про дезодорант, а згодом думаю придбаємо і гель для душу.

Стік твердий, блакитного кольору і добре тримає форму. Стіки не ламаються і використовуються майже до останнього. Зі всіх дезодорантів від “ Old Spise” жоден не фарбував чоловіку його білі футболки чи інший одяг.

Новинка від Old Spise-антиперспирант “Oasis”
Новинка від Old Spise-антиперспирант “Oasis”

Цей дезодорант чудово захищає від поту та запаху поту. На одязі також не лишає мокрих плям.

У складі формули немає алюмінію .

Також він підійде і для чутливої шкіри. Взагалі, він розроблений для чоловіків, але впевнена, що буде популярним і серед дівчат. Я хотіла його взяти собі, але чоловік не дає😀 Тож доведеться брати ще один для себе.

Не забуваємо, що всі дезодоранти треба наносити на суху шкіру, тоді ефект буде 100%.

А тепер про аромат.

Він дуже-дуже приємний. Тут легенька не приторна ваніль з деревиною і легкою димкою. Він солодкий, але має якісь морські мотиви. Асоціюється в мене здійсно з відпочинком. Є трохи свіжості, ніби на фоні якісь трави.

Отже, мій чоловік дуже рекомендує цей дезодорант ♥️