Євгенія🖤

Велика вдячність Makeup за змогу протестувати Mela B3 від La Roche - Posay проти гіперпігментації т

Велика вдячність Makeup  за змогу протестувати Mela B3 від La Roche - Posay проти гіперпігментації т

До використання цього продукту я мала почервоніння ,пігментні пятна, та наслідки після висипання.На протязі 20 днів я використовувала тільки Mela B3 щоб для себе зрозуміти дієвість цих продуктів та побачити реальний результат.

Очищувальний гель мікропілінг
Має гарне та зручне пакування, гігієнічний дозатор та об'єм 200 ml, але дуже економічний у використанні.
Гель сприяє освітленню та очищенню проти пігментних плям, призначений для вирівнювання тону та надання здорового сяйва, м'яко очищує та відшелушує шкіру не пересушуючи , зменшує покрасніння навіть стійких темних плям. Підходить для всіх типів шкіри. Легка у використанні та приємна на шкірі, достатньо лише краплинку нанести на ладоні та вспінити.

Моє враження після використання очищувального гелю :
Зручний дозатор, економічний у використанні, цього об'єму хватає не на один місяць.
Гарно очищує шкіру дуже приємно у використанні не липка , не стягує та не сушить шкіру.

Велика вдячність Makeup  за змогу протестувати Mela B3 від La Roche - Posay проти гіперпігментації т
Велика вдячність Makeup  за змогу протестувати Mela B3 від La Roche - Posay проти гіперпігментації т
Велика вдячність Makeup  за змогу протестувати Mela B3 від La Roche - Posay проти гіперпігментації т

Має гарне пакування у фіолетовому кольорі та випущена в зручному флаконі з гігієнічним дозатором.
Об'єм сироватки 30 мл має густу консистенцію, гарно розподіляється на шкірі обличчя швидко всотується, не залишає липкої плівки без жирного блиску не сушить шкіру.
Інтенсивна сироватка створена спеціально для боротьби з гіперпігментацією шкіри та профілактики появи нових ознак знебарвлення, покращив вигляд обличчя вирівнює тон, має заспокійливий та протизапальну дію. Запобігає повторній появі тьмяності, пігментних плям, освітлює рубці шрами тощо. Дбайливо пом'якшує її загрублі ділянки.

Моє враження після використання сироватки :
Використовувала сиворотку 2 рази на день, зранку та ввечері. Вже після тижня використовування був помітний результат, пігментні плями стали менш червоними, шкіра стала більш світліша та гладка, але що дуже порадувала мене так це те що наслідки після акне на щоках стали менш помітні та светліщі.
Мені дуже сподобались ці продукти, а результат можете побачити самі на фото до та після використання в 20 днів