Viktoria_Ilnytska

Моя скромна колекція олівців для губ

Моя скромна колекція олівців для губ

Привіт мої любі💗

Сьогодні перебирала косметику і відокремила усі олівчики для губ що маю… Чомусь думала що їх буде значно більше, але як виявилось в моєму арсеналі лише ті, якими я постійно користуюсь☺️

Гамма відтінків - класика класична

Отже, по порядку:

Моя скромна колекція олівців для губ

1. Maybelline Ink Crayon у відтінку 80, кремовий, мʼякий, рожевий. Можна розтушовувати, роблячи ефект зацілованих губ, а можна повністю їх зафарбувати, буде виглядати яскравіше

2. Maybelline Ink Crayon у відтінку 65, кремовий, мʼякий, бордовий. Для особливих подій, або ж для яскравих дівчат

3. Topface 108 - бліднуватий рожевий, люблю ним робити контур губ перед нанесенням бальзаму

4. Topface 111 - мікс брудного рожевого та кави з молоком, часто його використовую під помади схожих відтінків, повторила його вже вдруге

5. Topface 114 - бордо, марсала, гнила вишня.., як хочете називайте. Він точно для випадків коли хочеться додати пристрасті та недоторканності

6. Lamel у відтінку 407, світліший ніж на нижньому ковпачку, мʼякий, кремовий олівчик світлий брудний рожевий, гарно заповнює усю поверхню губ

7. Sayeah Beauty 03 “cocoa” гарний відтінок молочного шоколаду, гарно підходить носити кожен день

8. KIKO 516 - ягідний червоний, підійде під помаду, або ж на внутрішні краї губ, перед нанесенням бальзаму

9. KIKO 08 це олівець-помада, дуже кремовий, не потрібно додаткового зволоження

10. LUNNITSA чесно, не памʼятаю номеру відтінку, бо я б повторила його ще раз. Він у мене вже роки, але боюсь, його вже у цьому кольорі не випускають

Якщо зараз обирати з нуля олівці, я б точно обирала один нюдовий, по типу кави з молоком чи шоколад, один рожевий та один з відтінків бордового… Чому не червоний? Напевно тому що червона помада, яка є у багатьох жінок, гарно замінить олівець. Судячи по собі, такий олівець у мене зʼявився в останню чергу, давно, і я його ще не поновлювала🙌🏼

Ви яким відтінкам надаєте перевагу?