Zavodilenko 🦊

SKINBAR #testmakeupclub

SKINBAR #testmakeupclub

Вітаю, красуні!

Буду знайомити вас із брендом SKINBAR.

Виграла на тестування:

Альгінатну маска заспокійлива з керамідами та екстрактом перлів.

Альгінатну маска відновлювальна з пептидами і вітаміном С.

Альгінатну маска-детокс з деревним вугіллям та екстрактом центели.

Альгінатну маска зволожувальна з гіалуроновою кислотою та екстрактом зеленого чаю.

Патчі гідрогелеві під очі освітлювальні з кофеїном та вітаміном С.

Патчі гідрогелеві під очі освіжальні з гіалуроновою кислотою та екстрактом центелли.

Поїхали...)

SKINBAR #testmakeupclub

Особливості Caffeine & Vitamin C Hydrogel Patch від SKINBAR:

- вітамін С відомий своїми антиоксидантними властивостями, які допомагають захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовища;
- комбінація кофеїну та вітаміну С освітлює темні кола, а також тонізує;
- завдяки гідрогелевій основі, патчі щільно прилягають до шкіри, забезпечуючи ефективне проникнення активних компонентів у глибокі шари епідермісу;
- знімають набряки та почервоніння після сну;
- зручна анатомічна форма.

Мені особисто вони пекли під очима. Аллергії не було, але дискоморт від користування присутній. Проте ефект таки був! Синці та набряки під очима стали меньш помітні. Самі патчі тоненьки, не скочуються вниз. На фото добре видно результат користування рано вранці :)

Особливості Hyaluronic Acid & Centella Asiatica Extract Hydrogel Patch від SKINBAR:

- гіалуронова кислота, яка входить до складу патчів, відома своїми потужними зволожуючими властивостями;
- сприяє зменшенню зморшок та запобігає виникненню нових;
- екстракт центелли азіатської відомий своїми заспокійливими та відновлювальними властивостями;
- патчі сприяють покращенню мікроциркуляції крові, що допомагає зменшити темні кола під очима та надають шкірі здорового вигляду;
- забезпечують комплексний догляд за шкірою навколо очей;
- допомагають боротися з ознаками старіння.

Аналогічно пекли як і жовті. Також тоненькі та зручні. Ефект майже не відрізнявся від жовтих. Синці та набряк знімає, але не ідеально.

Особливості SKINBAR Bamboo Powder & Centella Extract Alginate Mask:

- ретельно очищає шкіру від забруднень, надлишків себума і мертвих клітин;
- нормалізує рН-баланс шкіри;
- звужує розширені пори;
- бореться з чорними крапками;
- заспокоює запалення;
- підтягує овал обличчя і зменшує вираженість зморшок;
- знімає набряклість;
- вирівнює тон і текстуру шкіри.

Моє перше домашне знайомство з альгінатними масками. Пакетику вистачить на два рази мінімум. В окремій сухій ємності з’єднати вміст пакета із водою кімнатної температури у співвідношенні 1:1.5, ретельно перемішати до отримання однорідної консистенції.

З нанесенням не було ніяких проблем. Дуже комфортно.

Маю проблемну шкіру, з висипами та широкими порами.

Саме ця масочка гарно очистила мені чорні цятки, вони стали значно світліші.

Шкіра стала значно підтягнута. Витримала масочку я 15хв. В цілому весь ефект)

Особливості SKINBAR Hyaluronic Acid & Green Tea Extract Alginate Mask:

- усуває глибокі забруднення, токсини, шлаки і мертві клітини;
- нормалізує рН-баланс і секрецію сальних залоз;
- зволожує і пом'якшує шкіру;
- активізує вироблення колагену, підвищує пружність шкіри;
- забезпечує ліфтинг-ефект овалу обличчя і зменшує вираженість зморшок;
- звужує розширені пори;
- заспокоює запалення;
- знімає набряклість.

Маска дуже приємна. Пахне чарівно. Естетичне фото самої маски не вийшло зробити, тестувала масочку увечорі. Але шкіру до та після прікріплюю. Пори звужені, чорні цятки також освітлила. Шкіра дійсно стала приємна на дотик, але трошки стягнута. Треба крем наносити зволожувальний.

Особливості SKINBAR Ceramides & Pearl Extract Alginate Mask:

- збагачена керамідами, які відновлюють цілісність захисного бар'єру, заспокоюють подразнення, нейтралізують «джерело» запалення і стимулюють регенерацію тканин шкіри;
- екстракт перлів: компонент підвищує еластичність, розгладжує зморшки і освітлює відтінок лиця;
- бореться зі змінами, пов'язаними із старінням;
- звужує розширені пори;
- живить корисними речовинами;
- тонізує і зміцнює;
- нормалізує гідроліпідний баланс.

мій фаворит!!!! після використання цієї масочки, в мене почали зменьшуватись запалення. Шкіра приємна та стала наче після косметолога) легко знімається, якщо наслоїти добре. Одназначно замовлю окремо!

Особливості SKINBAR Peptides & Vitamin C Alginate Mask:

- для всіх типів шкіри;
- інтенсивно зволожує шкіру;
- вирівнює мікрорельєф і тон шкіри;
- сприяє активній регенерації шкіри;
- звужує пори;
- забезпечує розслабляючий ефект;
- робить шкіру м’якою і оксамитовою;
- замінює салонну процедуру;
- ефект після першого застосування;
- під час використання курсом забезпечує стійкий результат.

Не встигла затестити, і вирішила забрати із собою у відрядження саме її :) тому доповню відгук.

Патчам ставлю 7 баллів із 10, через те що печуть шкіру, і еффект легенький. Маскам ставлю 8 из 10, хотілось би більш глибокого ефекту, але в цілому результат мені сподобався...чисті пори, меньш помітні цятки, висипи які почали проходити, та підтягнута шкіра.

Вважаю знайомство з брендом Skinbar дуже вдале! дякую ;)