Nastina

Продовжую вивчати нові аромати в форматі кулькових дезодорантів AVON

Продовжую вивчати нові аромати в форматі кулькових дезодорантів AVON

Вітаннячка! Поповнюю серію відгуків про кулькові дезодоранти, класично придбала новинку у Avon, тепер з ароматом туалетної води Imary Queen, адже більшість асортименту я вже пробувала, хіба що Percieve лишився без моєї уваги, але все ще попереду!

Повернемося до Imary Queen: ожина, троянда та мускус у піраміді, і їх дійсно добре чути! Солодка ожина та ожинова кислинка, і трояндова свіжість, і мускусна нотка - все у єдиному дуже красивому букеті дарує нам звучний аромат.

Дезодорант досить швидко поглинається шкірою, через 5 хвилин на шкірі залишається лише легка пудра. Перші пару годин я навіть відчуваю на собі цей аромат, такий він яскравий та приємний. Від неприємного запаху захищає, а також прибирає вологість. Консистенція густа, і майже непрозора.

Стосовно білих плям сказати не можу, бо чисто білий та чисто чорний колір одягу ношу дуже рідко, а на кольорових речах я плям поки не побачила.

Ціна постійно варіюється, а на момент замовлення складала лише 80 грн, на мій погляд адекватний прайс, адже за таку ціну ми отримуємо не просто дезодорант, а парфумований антиперспірант з неймовірним ароматом, тепер я навіть хочу придбати повноформатний аромат, бо звучання - розкішне!

Від мене дезодорант Imary Queen 👑 отримує 10 з 10!

Продовжую вивчати нові аромати в форматі кулькових дезодорантів AVON
Продовжую вивчати нові аромати в форматі кулькових дезодорантів AVON