getejra

Неймовірно ароматний бокс від Botanioteca

Неймовірно ароматний бокс від Botanioteca

дивлюсь на це передбачення і думку гадаю -це вже натяк на геловіську вечірку чи то я притягую за вуха 🤣?

як ви вже зрозуміли, мій улюблений кур'єр доставив мені подарунок від MAKEUP Club та botanioteka прям на мій робочий стіл 👏 я взагалі не очікувала виграшу, тому що прийняла участь в челенджі і написала допис https://club.makeup.com.ua/looks/53516/ з підтримкою жінок в питаннях прийняття себе, чекапів по здоров'ю та боротьбою з раком молочної залози 🎗️ заради сестринства. Але коли вчора мене набрали дівчатка з мейкапа -моїй радості не було меж, ледь не підстрибувала -це неймовірно підвищує настрій та дарує позитив!

отже, давайте глянемо, що є в цьому величенькому пакунку з засобами дуже приємного та літнього дизайну.

Неймовірно ароматний бокс від Botanioteca

цілих 3 штуки - але ж це вау! вони такі ароматні, що я аж пошкодувала, що не користуюсь ними (але обов'язково спробую):

🍇Чорна смородина й ваніль - аромат смачний та апетитний, наче варенька

🍑Білий персик і фрезія - приємний ніжний аромат персика

🍊Апельсин і білі квіти - легкий ненав'язливий аромат, поки це мій улюбленець!

що хочу відмітити - аромати максимально схожі на натуральні, легкі та не хімозні.

і знову цілих 3 величеньких банки!

🥥Апельсиновий цвіт і кокос - найбільше подобається, в міру кислинка, в міру солодкості, не приторний. Аромат не хімозний, колір приємний.

🍯Мімоза і мед манука - цей аромат для мене специфічний: занадто солодкий і приторний. але буду пробувати в ванній, тоді може звучати зовсім інакше.

🌸Півонія і мигдальне молочко - думала, що саме ця сіль стане моїм фаворитом із-за лавандового кольору 💜, але тут для мене занадто інтенсивний аромат.

скраби цукрові, красивого помаранчевого кольору. Додатково захищені фольгованою мембраною, що захистить від протікань.

💮Білий персик і магнолія - дуже легенький аромат, не хімозний

🍃Апельсин і зелений чай - цей аромат поки мій фаворит з усіх: свіжий солодкий апельсин з ноткою кислинки, яку дає чай.

В цих скрабах мені візуально подобається, що тут крупні скрабуючі частинки - я таке люблю.

Подарунком я задоволена на всі 100, поділюсь з вами детальними враженнями, коли покористуюсь)

Естетичну насолоду від боксика я отримала, сподіваюсь що вийшло трохи вам передати цю атмосферу.