Чижко

Засоби Skin bar #testmakeupclub

Засоби Skin bar #testmakeupclub

Отримала чудову можливість протестувати справжній скарб — набір патчів та альгінатних масок від Skin Bar.

І ось мій відгук:

🤍 Заспокійлива альгінатна маска з керамідами та екстрактом перлів

Маска порошкоподібна, її потрібно розводити водою у співвідношенні 1:1.5. Я не стала морочитися з пропорціями, помаленьку вливала холодної води і лопаткою швидко перемішувала до консистенції сметани. Цією ж лопаткою швидко розмазала всю маску по очищеному заздалегідь обличчю товстим шаром, навіть навколо очей і на губи. Маска швидко почала "схоплюватися", стала як гума на обличчі. За 15 хвилин маска знімалась шматками.

За підсумками шкіра мене порадувала: колір обличчя рівний, здалося, що навіть став світліше, мабуть бонусом у маски ефект, що відбілює, шкіра стала гладка, шовкова.

Моя оцінка 10/10

🤍 Відновлювальна альгінатна маска з пептидами та вітаміном С

Результат: помітний ліфтинг-ефект, колір обличчя вирівнявся, тонус шкіри відчутний.

Шкіра м'яка і гладка на дотик. Такий ефект добу тримається точно, тому можна використовувати як експрес-засіб перед відповідальними заходами/зустрічами.

Моя оцінка 100/10

🤍 Зволожувальна альгінатна маска з гіалуроновою кислотою та екстрактом зеленого чаю

Не така результативна, ефект від неї все ж таки є, але не великий.

Холодить, дещо зволожує, пом'якшує, живить, може трохи освітлювати шкіру, злегка вирівнює тон.

Моя оцінка 4/10

🤍 Альгінатна маска-детокс з деревним вугіллям та екстрактом центелли

Маска покращує колір обличчя та робить його свіжим, звужує пори.

Зменшує подразнення чутливих ділянок шкіри, має протизапальний ефект, почервоніння з нею стають непомітними, а потім зовсім зникають.

Підвищує тонус шкіри, роблячи її більш еластичною та пружною.

Моя оцінка 10/10

🤍 Гідрогелеві патчі під очі з гіалуроновою кислотою та екстрактом центелли азіатської

Мене вразили своїм ефектом. Патчі зручні та тонкі, добре заволожені рідиною. Вони легко наносяться і тримаються на місці, не сповзаючи під час носіння.

Після використання шкіра виглядає більш зволоженою і свіжою. Гіалуронова кислота чудово наповнює шкіру вологою, а центелла заспокоює і зменшує набряки. Однак під час носіння патчів відчувається печіння.

Вже після кількох застосувань помітно зменшується видимість темних кіл і зморшок.

Моя оцінка 7/10

🤍 Гідрогелеві патчі під очі з кофеїном та вітаміном С

Такі самі як попередні. У складі Вітамін С, ефективно освітлює шкіру, покращуює її тон, а також зменшує набряки. Після кількох застосувань я помітила зменшення видимості темних кіл. Проте відчуття легкого пощипування було, як в попередніх.

Моя оцінка 7/10

Засоби Skin bar #testmakeupclub
Засоби Skin bar #testmakeupclub
Засоби Skin bar #testmakeupclub
Засоби Skin bar #testmakeupclub
Засоби Skin bar #testmakeupclub