TANISHA

Мої бубси принесли мені удачу: розпаковка від Makeup Club

Мої бубси принесли мені удачу: розпаковка від Makeup Club

Останніми днями була в розʼїздах, дуже багато справ і ще не розповіла вам про цей бокс який отримала від Makeup.Club

Якщо чесно я раніше зустрічала бренд Botanioteka на просторах Makeup ua, але чомусь відкладала на потім покупку, тому настав час відчувати цю лінійку на дотик

Обожнюю в такому форматі гелі: 250 мл і кришечка комфортна яка рідко зламається, комфортно буде перевозити якщо ви відправляєтесь у подорож✈️

1 варіант, який зображений на фото - білий персик і фрезія🍑

Переваги:

- Пахне солодко, що хочеться на смак спробувати

- Консистенція трохи рідша за звичайну у інших гелів, але це не означає що пінки не буде)

- Збереже ваш бюджет

- Добре вимиває тіло

2 варіант - чорна смородина і ваніль🍨

Переваги:

- Запах чорниці з цукром, нагадує дитинство коли їхала до бабусі допомагала збирати

- Консистенція та ефект такий самий як описала вище

- Мій фаворит, топ з топів

3 варіант - апельсин і білі квіти

Переваги:

- Дуже сильно пахне цукатами, по-новорічному, але після душу немає ядовитого аромату на тілі

- Моїй мамі дуже сподобався, тому вона в мене вже забрала його, загалом це чудова ідея для подарунку

Скрабом для тіла останнній раз користувалась 4 роки тому, забула про ці враження.

Загалом мені дуже сподобалось і хочу наголосити на тому, що дуже круто коли ти отримуєш продукт який повністю в плівці фабричній а після відкриття баночки, ти бачиш що її ніхто не торкався та не відкривав - топ!⚡️

1 скраб підійде перед гелем з ароматом - апельсин та зелений чай🍊

Переваги:

- Аромат виражений, так як і в гелів для душу. Відчувається апельсин

- Скраб не сухий, якраз саме такий як потрібно, достатньо вологий щоб комфортно масажними рухами наносити на тіло

- 250г думаю більше чим треба, адже планую користуватись ним 1-2 раза на тиждень

2 скраб - білий персик і магнолія🌸

Переваги:

- Запах якщо чесно більше сподобався аніж з апельсином, адже дуже пахне квітковими нотками

- Далі аналогічно як в попередньому

Я дуже люблю всі ці милі моменти для ванни, адже після важкого робочого дня, особливо коли працюєш з людьми, хочеться розслабитись і побути на самоті в тиші.

Хочу похвалитись вам ароматами які мені зайшли:

1 варіант - Апельсиновий цвіт і кокос (апельсин лідирує, дуже святковий арома)

2 варіант - Мімоза і мед манука (відчувається мед і солодкі квіти мімози)

3 варіант - Півонія і мигдальне молочко (мені віддає трохи лавандою)

Переваги:

- Баночки не 100, не 200, а аж 400 г, вистачить надовго для мене

- Аромат сильний, різкий, але коли сипаєш у ванну він становиться адекватним та приємним

- Ціна не велика, а продукт якісний

- Реально розслабляє тіло і я не розумію чи то так має бути чи як, але після такої процедури дуже хочеться спати і сон надміцний, також позбавляє головної болі і заспокоює нерви

#makeupclubofficial