Яцук Таня

Дякую MakeUp Club за надану можливість протестувати нову продукцію!

Дякую MakeUp Club за надану можливість протестувати нову продукцію!
  1. Альгінатна маска зволожувальна з гіалуроновою кислотою та екстрактом зеленого чаю

Запах та колір: досить різкий запах, та зеленувато-сірий відтінок

Консистенція: хоч я і приготувала маску так, як було зазначеного, але ефекту застигання так і не було, маска розтікалася і було занадто рідкою, тому тут був мінус(

Результат: виробник зазначає, що маска зволожує, але в мене було все навпаки( Після зняття було відчуття стягнення, ця маска ніби підкреслила всі недоліки шкіри

Загалом, моїй сухій шкірі, на жаль, цей продукт не підійшов

2. Альгінатна маска SKINBAR Face Care заспокійлива з керамідами та екстрактом перлів

Запах та колір: запах приємний, ледь помітний, що однозначно плюс. Після «приготування» маска стала світлого зеленкуватого кольору

Консистенція: спочатку рідка; на жаль, маска не застигає так, як зазвичай застигають альгінатні маски, знімати її потрібно вже сухими дрібними шматочками (тут мінус)

Результат: були почервоніння - після зняття маски вони стали трохи меншими, та й загалом шкіра стала мʼяка та приємна на дотик

Загалом, ця маска мені сподобалась вже дещо більше, але обіцяного зволоження все ж не було, на жаль

3. Альгінатна маска-детокс SKINBAR Face Care з деревним вугіллям та екстрактом центели

Запах та колір: запах майже відсутній (є ледь помітна віддушка чогось трохи хімічного); готова маска має світлий сірий відтінок

Консистенція: все те саме, що і з попередніми масками, стікає з обличчя, довго не застигає, загалом не дуже зручно( 🥲

Результат: ця маска дійсно добре очищує шкіру, було приємне відчуття гладкості

Загалом, результат від використання цієї маски мені сподобався

4. Альгінатна маска SKINBAR Face Care відновлювальна з пептидами і вітаміном С

Запах та колір: запах хімозний та насичений, не дуже приємний для мене; колір білуватий

Консистенція: як і всі описані вище альгінатні маски цієї фірми, на жаль, не було очікуваного ефекту альгінатних масок, які застигають і знімаються, як пластилін 😢

Результат: особисто я відчула зволоження шкіри, візуально за рахунок вітаміну С у складі шкіра стала ніби як менш тьмяною

Загалом, ця маска мені також сподобалась, рекомендую

Тепер перейдемо до патчів

Тут мої відгуки будуть більш позитивні 😉

5. Патчі гідрогелеві SKINBAR Face Care під очі освіжальні з гіалуроновою кислотою та екстрактом центелли азіатської

Пакування: естетичне, мінімалістичне, також була надана невеличка ложечка, яка полегшила процес діставання патчів (однозначно плюс)

Власне патчі: зручна форма, без болю запаху, добре тримаються, я тримала приблизно хвилин 10

Результат: я відчула зволоження шкіри під очима, були незначні набряки і патчі з легкістю вирішили цю проблему

Загалом, ставлю плюс і раджу спробувати

6. Патчі гідрогелеві SKINBAR Face Care під очі освітлювальні з кофеїном та вітаміном С

Пакування: ідентичне до попередніх (мінімалістичне, естетичне, зручне)

Власне патчі: без запаху (+++), зручно використовувати, добре тримаються на обличчі

Результат: також справилися з набряками під очима, трошки зменшили мої синці під очима, зволожують і розгладжують шкіру

Загалом, це мій фаворит з усієї продукції

Дякую MakeUp Club за надану можливість протестувати нову продукцію!